Canon EOS R6 Özellikleri Sızdı: Çift Kart Yuvası, 4K / 60p Video ve Daha Fazlası

Zaten resmi olarak duyurulduğu için, yaklaşan 8K Canon EOS R5 için kapsama odaklandık, ancak Canon’un 2020 için mağazada hepsi bu değil. Raporlar, Canon’un aynı zamanda bir tam çerçeve aynasız kamera olan bir Canon EOS R6 üzerinde çalıştığını gösteriyor 20MP sensör, 20fps elektronik deklanşör, 4K / 60p video ve daha fazlası.

Canon’un en son basın bülteninin net bir şekilde netleşmemesi durumunda, EOS R5, 5D DSLR serisinin manevi ardılı olacak: pazarı aynı şekilde sallamayı amaçlayan olağanüstü hareketsiz ve video özellikli hibrit bir kamera 5D Mark II 2008’de sahneye çıktığında yaptı.

EOS R6, muhtemelen 6D serisinin eşdeğeri ve çoğu fotoğrafçı için çok daha uygun fiyatlı (ve gerçekçi) bir giriş noktası olan küçük kardeşi olacak. En son sızdırılan özelliklere göre Canon EOS R6 ;

Canon EOS R6

Canon EOS R6 Özellikleri Sızdı: Çift Kart Yuvası, 4K / 60p Video ve Daha Fazlası 5

Canon Söylentilere göre, mevcut beklenti, fotoğraf makinesinin Mayıs ayında ilan edileceği ve Haziran ayında piyasaya sürülecek olmasına rağmen, yeni koronavirüsün neden olduğu aksama, bu kameranın duyurusu olmasa bile gemi tarihini neredeyse kesinlikle erteleyecek, bu nedenle daha fazla güncelleme için beklemede kalın.

Exit mobile version