Sanal Sergi 2021 yılında daha çok içeriğe erişmek ve daha fazla bilgiyi barındırmak için ekibimize eklenecek yazarlar arıyor.

Bu yazarlık başvurusu formunu doldurup ekibimizde yer almak için hızlı bir adım atabilirsiniz.

Aranılan Özellikler

  1. Fotoğraf ile ilgili olmak veya ilgi duymak
  2. Yeni bilgilere sahip olmayı ve bunu paylaşmayı sevmek
  3. Yeniliklere açık olmak

Ne Yapmam Gerekiyor?

Güncel fotoğraf içeriklerini yerli ve yabancı kaynaklardan takip ederek bunları Sanal Sergi bünyesine dahil etmek. Kişisel ilgi alanını geliştirirken Sanal Sergi’de bu süreçteki bilgileri paylaşarak diğer fotoğraf meraklılarını da aydınlatmak.
Kısacası; ilk gün fotoğraf çekmeye başladığınızda diğer insanlardan veya çeşitli kaynalardan bilgi edinmeye çalışıyor gibi düşünüp mevcut ve mevcut olacak bilgiyi paylaşmak.

Kaç Saat Çalışacağım?

Sizden beklenen mecburi bir süre söz konusu değildir. Sanal Sergi 97 yılından beri bu görevi yürütüyor.

Ne Kazanacağım?

Milyon dolarlar olsa ne kadar güzel olurdu ama bu işin maddi bir karşılığı yok. En azından şimdilik. 1.5 yıl önce sitemize Google Ads entegrasyonu gerçekleştirdik. Google Ads 1.5 yılda 214 lira ödeme yaptı :) ve bu hosting masraflarını bile karşılamaya yeten bir mebla değildi.

Diğer siteler gibi üyelik sistemi vs gibi para tuzakları ile bunu kaşrılamak yerine bu giderleri cebimizden karşılayıp bu işe gönül vermeye devam ediyoruz.

Özetle; maddi bir kazanç şu an için söz konusu değildir.

Bu süreç size bir çok bilgi kazandıracak ve bir çok kapı açacaktır diyebiliriz.

VAR MISIN?

Yazarlık Başvurusu
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.