Teknoloji

Fujifilm X-T100 Fotoğraf Makinesi Tanıtıldı!

Şık retro tasarımı ve küçük ancak iddialı 24.2 megapiksel sensörü ile X-T100, Fujifilm’in olağanüstü görüntü kalitesiyle geldi.

Fujifilm üst seviye aynasız dijital fotoğraf makinelerinin son üyesi olan X-T100, yeni özelliklerle X ailesindeki yerini aldı. Şık retro tasarımlı X-T100, yüksek büyültmeli bir vizöre, yatay açılan bir arka LCD ekrana ve 430 kareye kadar dayanabilen pil ömrüne sahip. Küçük, ancak iddialı bir model olan X-T100, sadece 448 gram ağırlığında.  Emsallerinden tam 14 kat daha güçlü 24.2 megapiksel APS-C ebatlı sensörüyle X-T100, fotoğraf paylaşmayı kolaylaştıran en son Bluetooth teknolojisini de içeriyor.

Hızlı AF ve otomatik işlevlerin çeşitliliği ile kullanım kolaylığı sunan X-T100, fotoğrafçılığın her kademesinde geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Son geliştirilen küçük ve hafif elektronik XC15-45mmF3.5-5.6 OIS PZ objektif dahil Fujifilm’in ödüllü X mount objektif serisi ile uyumlu olan X-T100, ikonik film simülasyonu ve gelişmiş filtre modlarıyla da sanatsal çalışmaları güçlendiriyor.

Fujifilm’in büyük takdir gören olağanüstü görüntü kalitesi ve renk reprodüksiyon teknolojisiyle donatılmış olan X-T100, koyu gümüş, siyah ve altın renk seçenekleriyle Fujifilm Shop’lardan ve www.fujifilmshop.com adresi üzerinden temin edilebilir.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.