Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

LensCulture Portre Ödülleri 2022

LensCulture Portrait Awards 2022 (LensCulture Portre Ödülleri) fotoğraf yarışması dünyada ki en prestijli fotoğraf yarışmalarından biri. Gelenekselleşen ve bu yıl 6. ‘sı düzenlenen yarışma, bugün dünya çapında olağanüstü fotoğraf portreleri çeken 35’ten fazla fotoğrafçıyı keşfetmeyi ve ödüllendirmeyi amaçlıyor. Son katılım tarihi 23 Şubat 2022’dir.

Bu ödüller, tüm deneyim seviyelerindeki fotoğrafçılara açık ve profesyonel stüdyo çekimlerinden ayrıntılı çevresel portrelere ve sıradan samimi portrelere kadar tüm portre türleri kabul ediliyor. Yarışma ekibi, sahnelenmiş, kurgu, moda, metaforik, otoportre ve kavramsal çalışma dahil her türlü sanatsal yaklaşıma da açık olduğunu belirtiyor.

LensCulture Portre Ödülleri 2022

Kazananlar, Paris’teki sergi, geniş medya kapsamlı bildirimler, nakit ödüller ve daha fazlası dahil olmak üzere kariyer değiştiren fırsatların tadını çıkaracaklar. Tek görsel gönderimleri için ücretsiz giriş seçeneği bulunuyor.

Detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için tıklayın…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.