fbpx

Uluslararası Yarışmalarda Ödül Almış Fotoğraflar

NPOTY 2020

Fotoğraf dünyasında prestijli olarak kabul edilen Yılın Doğa Fotoğrafçısı Yarışması’nın (NPOTY 2020) bu yılki kazananları açıklandı.

Devamını Oku;

2020 Ocean Photographer of the Year Awards

Oceanographic Magazine, 2020 Yılın Okyanus Fotoğrafçısı (Ocean Photographer of the Year) ödüllerinin kazananlarını ve finalistlerini açıkladı.

Devamını Oku;

The Historic Photographer of the Year 2020

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Tarihi Mekanlar Fotoğrafçılık Yarışması'nın (The Historic Photographer of the Year) kazananları açıklandı.

Devamını Oku;

ND Awards 2020

Prestijli uluslararası fotoğraf yarışmalarından ND Awards'ın bu yılki kazananları belli oldu.

Devamını Oku;

ILPOTY – The International Landscape Photographer of the Year 2020

Uluslararası 2020 Yılı Manzara Fotoğrafçısı Yarışması'nın (ILPOTY 2020 / The International Landscape Photographer of the Year 2020) kazananları açıklandı.

Devamını Oku;

Orhan Holding 16. Uluslararası Fotoğraf Yarışması 2020

Bu yıl 16.sı düzenlenen Orhan Holding Uluslararası Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı. İşte ödül alan fotoğraflar ve fotoğrafçılar…

Devamını Oku;

International Photography Awards (IPA) 2020

Dünyaca ünlü ve prestijli fotoğraf yarışmalarından biri olan Uluslararası Fotoğraf Yarışması'nın (International Photography Awards) bu yılki kazananları belli oldu.

Devamını Oku;

Wildlife Photographer of the Year 2020

Londra Doğal Tarih Müzesi tarafından bu yıl 56. kez düzenlenen 'Yılın Vahşi Yaşam Fotoğrafçısı' (Wildlife Photographer of the Year) Yarışması'nın…

Devamını Oku;

11th EPSON International Pano Awards

Bu yıl 11. kez düzenlenen Epson Uluslararası Panoramik Fotoğraf Yarışması’nın (11th EPSON International Pano Awards) kazananları açıklandı.

Devamını Oku;

2020 Siena International Photo Awards

Dünyanın en prestijli fotoğraf yarışmalarından Siena Uluslararası Fotoğrafçılık Ödülleri'nin (Siena International Photography Awards /SIPA) bu yılki kazananları belli oldu.

Devamını Oku;
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize destek olmak için lütfen reklam engelleme yazılımınızı iptal edin.