Wildlife Photographer of the Year 2019 Finalistlerini Açıkladı!

100 ülkeden 48.000’den fazla girişe sahip olan Doğal Tarih Müzesi’nin Wildlife Photographer of the Year ödülleri sadece iyi tanınmıyor, aynı zamanda dünyanın en uzun süredir devam eden fotoğraf yarışması.

LUMIX ile ortaklık sayesinde halk, kısa listede yer alan görüntünün kazanması gerektiğini söyleyebiliyor. Bir jüri heyeti tarafından 25 fotoğraf seçildi ve herkes burada favorilerine oy verebilir.

“LUMIX Halkın Seçimi görüntüleri, yarışmanın özünü yakalar; hepsi doğal dünyaya bir tepki verir ve onu farklı görmenizi sağlar. Nefes kesici güzelliği, şefkat ve zulmü sergiler- oy kullanan herkesin zor bir karar vereceğini düşünüyorum ”dedi.

Londra Doğa Tarihi Müzesi’ne yakın olanlar, yaban hayatı fotoğrafçısının Yılın sergisinde sergilenen 25 kısa listenin tamamını görüntüleyebilirler. Oylama 2 Şubat’ta sona erene kadar izlemeye açık olacak. LUMIX Halkın Seçimi Ödülü’ne en fazla oy alan giriş, sergi 31 Mayıs’ta sona erene kadar gösterilecek. Kazanan ve diğer dört en iyi giriş, dünyanın her yerinden milyonlarca çevrimiçi ziyaretçi tarafından görülebilecekleri Wildlife Photographer of the Year hub’ında çevrimiçi olarak gösterilecek.

Wildlife Photographer of the Year, Doğal Tarih Müzesi tarafından düzenlenen yıllık bir etkinliktir. Amacı, doğa fotoğrafçılığına bir sanat olarak ışık yakmak ve izleyiciye hayvanların ve gezegenimizin karşı karşıya olduğu olumsuzlukları sorgulaması için meydan okumaktır. 2020 yarışması için girişler 12 Aralık Perşembe gününe kadar açık olacak. Her yaştan ve beceri seviyesinden

fotoğrafçıların çalışmalarını sunmaları teşvik ediliyor.

Aaron Gekoski, İngiltere
Angel Fitor, İspanya
Audun Rikardsen, Norveç
Claudio Contreras Koob, Meksika
Clement Mwangi, Kenya
David Doubilet, Amerika
Jake Davis, Amerika
Marcus Westberg, İsveç
Martin Buzora, Kanada
Michael Schober, Avusturya
Michel Zoghzoghi, Lübnan
Sam Rowley, İngiltere
Stefan Christmann, Almanya
Steve Levi, Amerika
Ingo Arndt, Almanya
Lucas Bustamante, Ekvador
Salvador Colvée Nebot, İspanya
Marion Vollborn, Almanya
Wayne Osborn, Avusturalya
Csaba Tökölyi, Macaristan
Valeriy Maleev, Rusya
Francis De Andres, İspanya
Yaz Loukhal, Fransa
Valeriy Maleev, Rusya
Marco Valentini, İtalya

Siz de favori olan fotoğrafa oy vermek isterseniz ilgili linkten ulaşabilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi!

Sanal Sergi, kullanıcılarına reklamlar gösterebilir. Lütfen internet sitemizi "güvenilir" olarak işaretleyip bize destek olun.

Pin It on Pinterest