Uluslararası Yarışmalarda Ödül Almış Fotoğraflar

2020 Dünya Doğa Fotoğrafçılığı Ödülleri Sahipleri

Dünya Doğa Fotoğrafçılığı Ödülleri (WNPAs) geçtiğimiz günlerde 2020 yarışmasının kazananlarını ve ikincilerini açıkladı. Kanadalı Thomas Vijayan, nesli tükenmekte olan Borneo orangutanının bir ağaç kullanarak başka bir adaya geçişini gösteren fotoğrafı için 1.000 $ nakit ödül kazandı.

Ödüllere dahil edilen işin kalitesinden çok etkilendik. Yarışmanın felsefesinin hayata geçtiğini görmek çok büyük bir ayrıcalıktı – fotoğrafçılarımız, gezegenimizin geleceğini korumak için elimizden gelen her şeyi yapmamızı hatırlatacak bir şekilde doğal dünyanın harikalarını gerçekten aydınlatıyor ” diyor Adrian Dinsdale, WNPA’ların kurucu ortağı.

Erken kayıt girişleri, 2021 yarışması için 31 Mart’a kadar açık. Ücretli olmakla birlikte, WNPA sitesi, Temiz Hava Görev Gücü ve Yağmur Ormanı Milletleri Koalisyonunu desteklenen iki çevre hayır kurumu olarak listeliyor. Organizatörler ayrıca, alınan her başvuru için bir ağaç dikmek için Ecologi ile birlikte çalışıyorlar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14Sonraki sayfa
Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.