Uluslararası Yarışmalarda Ödül Almış Fotoğraflar

11th EPSON International Pano Awards

Bu yıl 11. kez düzenlenen Epson Uluslararası Panoramik Fotoğraf Yarışması’nın (11th EPSON International Pano Awards) kazananları açıklandı.

Dünyadaki panoramik fotoğrafçıların en iyi çalışmalarını sergilemek için yapılan yarışmanın farklı kategorilerine bu yıl onlarca ülkeden fotoğrafçılar çok sayıda çalışma ile katıldı. Profesyonel ve amatör katılımcıların toplam 40 bin dolar değerindeki ödüller için yarıştıkları belirtildi.

Sanal Sergi, yarışmada dereceye giren ve çeşitli kategorilerde en iyi ilk 50 çalışma arasında yer alan panoramik fotoğraflardan bazılarını galeride topladı.

11th EPSON International Pano Awards

11th EPSON International Pano Awards

Yarışmada ödül alan diğer fotoğrafları da görmek isterseniz 11th EPSON International Pano Awards internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.