Uluslararası Yarışmalarda Ödül Almış Fotoğraflar

2021 Yılın Yaban Hayatı Fotoğrafçısı kazananları ve finalistleri

Natural History Museum tarafından düzenlenen 2021 Yılın Yaban Hayatı Fotoğrafçısı yarışmasının kazananları ve finalistleri geçtiğimiz günlerde açıklandı. 95 ülkeden 50.000’den fazla görüntü gönderildi. Fransız sualtı fotoğrafçısı Laurent Ballesta, çiftleşme mevsimi boyunca bir araya gelen kamuflaj orfozlarını görüntüsüyle Genel Kazanan ilan edildi.

‘Görüntü pek çok düzeyde çalışıyor: şaşırtıcı, enerjik ve merak uyandırıcı ve dünya dışı bir güzelliğe sahip. Jüri editörü ve başkanı Rosamund ‘Roz’ Kidman Cox, aynı zamanda büyülü bir anı yakalıyor – gerçekten patlayıcı bir yaşam yaratımı – yumurta çıkışının kuyruk ucunu bir an için sembolik bir soru işareti gibi asılı bırakarak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14Sonraki sayfa

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.