Uluslararası Yarışmalarda Ödül Almış Fotoğraflar

All About Photo Awards 2021

Çarpıcı! Sadece kazanan fotoğraflar değil, genel standart her zamanki gibi etkileyiciydi. İşte All About Photo Awards 2021‘de ödül alan fotoğraflar ve fotoğrafçılar…

10 uzman jüri üyesinden oluşan bir panel; Keith Cullen (Kurucu Setanta Books), Denis Dailleux (Fotoğrafçı, Ajans VU ‘), Stefano De Luigi (Fotoğrafçı, VII Ajansı), Monica Denevan (Fotoğrafçı, 2020 Fotoğraf Ödülleri Kazanan), Claudine Doury (Fotoğrafçı, Ajans VU ‘), Ann Jastrab (Yönetici müdür, Fotoğraf Sanatı Merkezi), Sandrine Hermand-Grisel (Fotoğrafçı, Fotoğraf Hakkında All About), Stephan Vanfleteren (Fotoğrafçı, Yazar ve Hannibal Books’un Sanat Yönetmeni), Hiroshi Watanabe (Fotoğrafçı) ve Alison Wright (Fotoğrafçı ve Yazar) kazanan 40 fotoğrafı seçti.

Binlerce başvuru arasından kazananları seçmek gibi zor görevleri vardı ve her bir girişe uzman bir gözle bakmak için bu kadar zaman harcadıkları için onlara ne kadar teşekkür etsek azdır.

yıllık yarışma, dünyanın dört bir yanından son derece yüksek kalitede fotoğrafçıların ilgisini çekti. Kazananlar 23 farklı ülke ve 5 kıtadan geliyor.

2020, elbette COVID-19 salgınıyla ve aynı zamanda Avustralya ve ABD Batı Kıyısı Orman Yangınları, Hong Kong, Kolombiya, Şili ve Venezuela’daki popüler ayaklanmalar, The Black Live Matters protestoları, Beyrut’taki patlama ile tuhaf bir yıldı. .. Yine de geçmiş yılların idealizmi tam anlamıyla lekelenmedi ve sunulan görüntüler, Kolkata’daki bir Porter’dan Endonezya’daki COVID-19’un insan bedeline kadar değişen fotoğraflarla gezegenimizin zengin çeşitliliğini gösteriyor. Japonya’daki su altı yaşamından İrlandalı Gezginlere. Ya da Latin Amerika’daki bir gözaltı merkezinden Vietnam’daki bir balıkçı teknesine … Sınırları aşan, kültürleri kapsayan ve dünyanın en ücra köşelerini kateden fotoğrafçıların tümü, hayatı en canlı halleriyle yakaladılar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.