Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Chromatic Awards 2019

Chromatic Awards 2019 Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 21 Temmuz 2019’dur. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretlidir.

Chromatic Awards, profesyonellere ve amatörlere açık, renkli bir fotoğrafçılık yarışmasıdır. Kromatik Ödüllere katılım sadece prestijin yanı sıra tutkunun gelişimi için fazladan para kazanma fırsatı da sunuyor.

Bu nedenle, dünyanın dört bir yanından gelen her profesyonel ve amatör fotoğrafçı, 20 kategorinin dergi editörlerinden oluşan uluslararası bir jüri tarafından belirleneceği renkli fotoğrafçılığa adanan bu uluslararası prestijli fotoğraf yarışmasının ilk baskısına galeri küratörleri, profesyonel acenteler ve diğer endüstri profesyonelleri katılmaya davet ediliyor.

Chromatic Awards 2019’da, fotoğraflarınızı Profesyonel ve Amatör bölümlere ayrılmış 20 farklı kategoriye ekleyebilirsiniz.

2019 Büyük Ödül, Profesyonel Kazanan için 2.000 $ , Amatör Kazanan için 1.000 $ ‘dır.

Renkli fotoğrafçılıkta 20 farklı kategori ile donatılan yıllık Kromatik Ödüller 2019 ayrıca her kategori için 3 ana ödül verecek. Aynı şekilde, tüm kategori kazananları ve mansiyon sahipleri, indirilebilir rozetleri ve başarı sertifikalarını alacaklardır.

Bu yılki 1., 2. ve 3. sırayı kazananların yanı sıra, hem Profesyonel hem de Amatör seviyelerinden kitap editörleri tarafından seçilen Seçilmiş Mansiyonlar da aynı şekilde Chromatic Awards Yıllık Kitabımızda yayınlanacak.

Detaylı bilgi ve katılmak için tıklayınız.

2018 yılında yarışmada hangi fotoğraflar ve fotoğrafçılar ödül kazandır merak ediyor musun?
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.