Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Annual Photography Awards 2021

Yıllık Fotoğraf Ödülleri 2021 (Annual Photography Awards) son başvuru tarihi 6 Haziran 2021 olup yarışmaya başvuru ücretlidir.

Özellikle geleneksel sanatsal standartları bozan cesur ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip olanları arayan katılımcılar, sekiz kategoriye kadar giriş sunabilir. Yorumlama, yaratıcılık veya estetik konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur; Yeni yetenekleri sergileyen ve fotoğrafçılığın bir güzel sanat olarak tanınmasına yardımcı olan tüm formatları kabul ediyoruz.

Yıllık Fotoğraf Ödülleri, sanatın çağdaş bir güzel sanat aracı olarak korunmasına adanmıştır ve genç sanatçıların kariyerlerinde yükselmelerine yardımcı olmak için motive edilmektedir. Sanatçılarımız, katılarak küresel bir izleyici kitlesinin ilgisini çeker ve çeşitli nakit ödüller almaya hak kazanır. En iyi çalışmanızı görmeyi dört gözle bekliyoruz!

APA’nın uluslararası fotoğraf yarışmasının ilk bölümü sekiz ayrı kategoriden oluşuyor: Soyut, Mimari, Manzara, Portre, Güzel Sanatlar, Manzara, Foto Muhabirliği, Sokak ve Vahşi Yaşam.

Annual Photography Awards 2021 Başvuru:

Ücretli

Annual Photography Awards 2021

Annual Photography Awards 2021 Ödüller:

Yıllık Fotoğraf Ödülleri, katılan kazananlar için cömert nakit ödüller, kupalar ve beğenilen ödüller sunar. Sertifikalar ve ödüller, APA tarafından onaylanan dijital indirmeler olarak mevcuttur.

Büyük Ödül
– Genel Kazanan için 1.000 $ nakit
– 2021 Yılın Fotoğrafçısı

Kategori Kazananları
– 8 kategorinin her biri için 500 $ Kazananlar
– Kategori Yıllık 2021 Yılın Fotoğrafçısı unvanı

Annual Photography Awards 2021 Uygunluk:

Yarışma, profesyonel ve amatör fotoğrafçılara ve giriş tarihi itibariyle sadece 18 yaş ve üzeri olanlara açıktır. Yarışma dünyanın her yerinden yasal sakinlere açıktır ve yerel kanunları tarafından yasaklandığı durumlarda geçersizdir.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Katılımcı, gönderilen tüm resimlerin ve açıklamaların telif hakkını elinde tutar.

Yarışmaya katılarak, APA ve ortaklarına, yarışmayla doğrudan bağlantılı herhangi bir amaç için görsel yayınlamaları için münhasır olmayan, telifsiz, geri alınamaz bir lisans vermiş olursunuz. Bu, şunları içerir: APA web sitesinde ve ortakların web sitelerinde görüntüleme; APA ve destekçileri tarafından kullanılan sosyal medyada; pazarlama ve iletişim amaçlı kullanım için.

APA, gönderilen görüntülerin yayınlanmasıyla bağlantılı olarak her zaman katılımcının tam adını belirtecektir. Giriş işlemi sırasında verilen adınızı ve soyadınızı kullanacağız.

Annual Photography Awards 2021 Tema:

Soyut, Mimari, Kavramsal, Güzel Sanatlar, Manzara, İnsanlar, Portre, Foto Muhabirliği, Sokakta, Seyahat, Vahşi Yaşam.


Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve yarışmaya katılmak için burayı tıklayın.


Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu