Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

MonoVisions Photo Awards 2021

MonoVisions Photo Awards (MonoVisions Fotoğrafçılık Ödülleri), görsel dillerini ifade etmek için siyah beyaz ortam kullanan fotoğrafçılar için uluslararası bir açık çağrıdır.

Amacımız, dünyanın her yerinden en iyi siyah beyaz fotoğrafçıları keşfetmek ve çalışmaları için tanınmak ve ödüllendirilmek için en iyi fırsatları sunmaktır. 5000 $ nakit ödül için iki kategoride yarışabilirsiniz: 2021 Yılın Siyah Beyaz Fotoğrafı ve 2021 Yılın Siyah Beyaz Serisi.

Çalışmanız 2 bölüm halinde gönderilebilir: TEK fotoğraf veya SERİ fotoğraf. Bir dizi aynı fikir ve konsepti paylaşan en fazla 8 fotoğraftan oluşur.

Kategorilerimiz: Soyut, Mimari, Kavramsal, Güzel Sanatlar, Manzaralar, Doğa ve Vahşi Yaşam, Çıplak, İnsanlar, Foto Muhabirliği, Portre, Sokak Fotoğrafçılığı ve Seyahat.

MonoVisions Photo Awards 2021

Son Başvuru Tarihi: 16 Mayıs 2021

MonoVisions Photo Awards 2021 Başvuru:

Ücretli

MonoVisions Photo Awards 2021 Ödüller:

Büyük Ödül kazananlar aşağıdakileri alacaklar:
– Yılın Siyah Beyaz Serisi için 3.000 $ nakit ödül.
– Yılın Siyah Beyaz Fotoğrafı için 2.000 $ nakit ödül.
– Bireysel sertifika.
– Dijital heykel.
– Medya ortaklarımızın basın açıklaması.

Uygunluk:

Yıllık yarışmamız, profesyoneller ve amatörler de dahil olmak üzere her geçmişe ve her seviyeden fotoğrafçıya açıktır. Geleneksel veya dijital yöntemlerle oluşturulmuş her türlü siyah beyaz fotoğrafı kabul ediyoruz.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Görsellerin telif hakkı her zaman fotoğrafçıda kalacaktır.

Tema:

Soyut, Mimari, Siyah Beyaz, Şehir Manzaraları, Kavramsal, Belgesel, Moda, Güzel Sanatlar, Film, Manzara, Doğa, Nü, Açık Tema, Diğer, Kişiler, Portre, Fotomanipülasyon, Fotoğraf Muhabirliği, Deniz Manzaraları, Sokak, Seyahat, Vahşi Yaşam.

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve katılmak için burayı tıklayın…

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu