Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

IPA Fotoğraf Yarışması için Son Gün!

Dünyanın en prestijli fotoğraf yarışmalarından biri olan IPA fotoğraf yarışması severler için son güne girdik!

Katılım yapmak isteyen fotoğrafçılar IPA internet sitesinden yarışmaya katılabilirler. Son katılım tarihi 20 Ağustos 2020. Fotoğrafçılığınızı küresel ilgi alanına koyun! Ancak fotoğraf yarışmasının ücretli olduğunu söyleyelim.

Diğer avantajların yanı sıra, bu 2020 baskısının kategori kazananlarının her biri, 1.000 $ (pro) ve 500 $ (pro olmayan) nakit ödül alacak. Toplamda 19.500 dolar ödül verilecek. Bu ödül kazananlar tarafından seçilmiş olan hayır kurumuna bağışlanacak.

IPA Hakkında: Uluslararası Fotoğraf Ödülleri, profesyonel, profesyonel olmayan ve öğrenci fotoğrafçılar için küresel düzeyde yıllık bir fotoğraf yarışması düzenleyerek bugün fotoğrafçılık dünyasının en iddialı ve kapsamlı yarışmalarından birini oluşturuyor. IPA, bugün fotoğrafçılık dünyasını yaratan, şekillendiren ve tanımlayan fotoğrafçılığın önde gelen yeteneklerini takdir ediyor.

  • Lucie Awards Gala’da gıpta ile bakılan Lucie Heykeli’ni alın
  • New York City New’deki “Best of Show” Sergisinde IPA Ödülünü Alın
  • IPA Yıllık Fotoğraf Kitabında Fotoğraflarınız basılsın
  • New York City ve ötesinde IPA Best of Show Sergisinde Öne Çıkın

İlgili linkten katılım ve detaylar için bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 Rafael Fuchs : Project X Toni Schneiders : İyi Fotoğraf Zamansızdır! International Photography Awards

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.