Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Chromatic Photo Awards 2021

Teknolojinin sanatta ve yaratıcılıkta devrim yarattığı bir çağda ortaya çıkan yıllık Chromatic Photo Awards, yarışmanın özünü renkli fotoğrafçılıkta yeni yetenekli ruhların keşfi ve tanıtımı olan profesyoneller ve amatörler için mükemmel bir uluslararası platformdur.

Renk Ödüllerine katılım, sınırsız sanatsal potansiyelinizi ve renkli fotoğrafçılıktaki benzersiz yaklaşımınızı dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere sergilemek için tek yönlü biletinizdir.

Misyonumuz, sanatçılara tutkularını ve hikayelerini fotoğrafları aracılığıyla paylaşma, dünyanın en iyi fotoğrafçılarını tanıtma ve yeni ortaya çıkan yetenekleri keşfetme fırsatı sağlamaktır.

Yirmi kategoride, bir kişinin çalışmasının özünü gösterme şansı sınırsızdır, çünkü dünyaca ünlü ve yetkin profesyoneller jüriye oturur ve her girişin her ayrıntıyı inceler. Birlikte sanat piyasasını inşa ediyor ve renkli fotoğrafın sanat dünyasındaki konumunu güçlendiriyoruz.

Chromatic Photo Awards 2021
Chromatic Photo Awards 2021

Başvuru Şekli:

Ücretli

Chromatic Photo Awards 2021 Ödüller:

2021 Büyük Ödül, Profesyonel Kazanan için 2.000 ABD Doları ve Amatör Kazanan için 1.000 ABD Dolarıdır.

Renkli fotoğrafçılıkta 20 karmaşık kategoriyle donatılan her yıl düzenlenen Chromatic Awards 2021, her kategori için 3 ana ödül de verecek. Aynı şekilde, tüm kategori kazananları ve Mansiyon Ödülü indirilebilir rozetler ve başarı sertifikaları alacak.

Bu yılın 1., 2. ve 3.lük kazananları, hem Profesyonel hem de Amatör seviyelerden kitap editörleri tarafından özenle seçilen Mansiyonlar ile aynı şekilde Kromatik Ödüller Yıllık Kitabımızda yayınlanacak.

Uygunluk:

Chromatic Awards, hem profesyonellere hem de amatörlere açık uluslararası bir renkli fotoğrafçılık yarışmasıdır.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Görsellerin telif hakkı her zaman fotoğrafçıda kalacaktır.

Ödüllü görseller için telif hakkı sahipleri, Kromatik Ödüllere, sosyal medya, çevrimiçi ve basılı dahil olmak üzere tüm medyadaki etkinlikler için, yarışma ve tüm tanıtım faaliyetleri için herhangi bir ödeme yapılmaksızın sınırsız ve münhasır olmayan yüksek çözünürlüklü görseller verir.

Chromatic Photo Awards 2021 Tema:

Hava Mimarisi Kent Manzaraları Kavramsal Kültür Belgesel Moda Güzel Sanatlar Manzara Doğa Çıplaklar İnsanlar Portre Fotomanipülasyon Foto Muhabirliği Deniz Manzaraları Sokak Seyahat Vahşi Yaşam

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu