Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Focus on the Story Awards 2019

Hikayeye Odaklan Ödülleri 2019 – Focus on the Story Awards 2019 son katılım tarihi 13 Mart 2019‘dur. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretlidir.

Hikayeye Odaklanmak, insanın durumunu inceleyen, insanların varlığını şekillendiren duyguların, mücadelelerin, çatışmaların ve ihtiyaçların geniş bir şekilde yorumlanmasına izin veren görüntüleri arar. İki kategoride ödüller kazanacağız – En İyi Tek Görüntü ve En İyi Seri.

Jürinin göz önünde bulundurduğu etkenler arasında, görsellerin, zorluklara karşı bireysel veya grup mücadelesinin öyküsünü anlatması (doğal, politik veya ekonomik olmaları); toplumun marjinalleşmiş veya haklarından mahrum edilmiş kesimlerine ışık tut; veya genel olarak topluluklarında, bölgelerinde veya dünyasında olumlu bir fark yaratan insanlara, yerlere, olaylara veya olaylara dikkat çekmek.

Ödüller:

En İyi Tek Görüntü – Genel Kazanana 1000 $, İlk Sıralamaya 500 $ ve İkinci Sıralamaya 250 $; kazanan ve seçkin katılımcılar 2019’da Focus’ta sergilenecek ve yıl sonu “best of” kitabında yayınlanacak.

8’e kadar ilgili görüntünün En İyi Serisi – genel bir Kazanana 1000 $, İlk Yarışmaya 500 $ ve İkinci Yarışmaya 250 $; kazanan ve seçkin katılımcılar 2019’da Focus’ta sergilenecek ve yıl sonu “best of” kitabında yayınlanacak.

Yarışma hakkında daha detaylı bilgi ve katılmak için tıklayınız.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.