Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Million Dollar Portrait Prize

Bir fotoğraf bin kelimeye bedeldir, ama senin fotoğrafın milyon dolar değerinde olabilir mi?

İster bir hobi için, ister profesyonel amaçla, fotoğraf çekmek için fotoğraf çeken herkesin ortak bir amacı vardır; Anlatmak istedikleri bir hikayeleri vardır ve seninkini duymak istiyoruz.

Tarihteki en büyük dijital fotoğraf yarışması, “Milyon Dolar Portre Ödülü” fotoğraf yarışmasının sunumlarının teması “portreler” dir. Katılımcılar, konunun bir veya daha fazla kişi olduğu bu tema altında herhangi bir kompozisyonun fotoğrafını gönderebilir ve yüzleri / yüzleri baskın odak noktasıdır.

Yarışmamız, dünyanın herhangi bir yerinden 18 yaş üstü amatör veya profesyonel fotoğrafçılara açıktır. Bir portre çekebildiğiniz sürece, milyon dolarlık ödülü talep etme şansınız var.

Son Katılma Tarihi: 30 Nisan 2019

Ödüller:
1.LİK ÖDÜLÜ 1,000,000$
2 .LİK ÖDÜLÜ 100,000$
3 .LÜK ÖDÜLÜ 50,000$
4 ADET
25,000$
10 ADET 10,000$
20 ADET 5,000$
50 ADET 1,000$
Katılım Şekli:

Ücretli

Uygunluk:

Fotoğraf yarışması, herhangi bir ülkeden 18 yaş ve üstü amatör veya profesyonel fotoğrafçılara açıktır.

Telif ve Kullanım Hakları

Telif hakkı sahibi, çalışmalarının telif hakkını saklı tutar. Telif hakkı sahipleri organizatöre, sosyal medya, yarışma ile ilgili tüm medyadaki aktiviteler için yüksek çözünürlüklü resimlerin sınırsız kullanımı ve Milyon Dolarlık Portre Ödülünün her türlü ve her türlü ardıl yarışması için tüm tanıtım faaliyetlerine ve tüm tanıtım faaliyetlerine sınırsız bağışta bulunur. Telif hakkı sahibi, görüntünün sunulmasının herhangi bir yasayı ihlal etmediğini ve üçüncü bir tarafın, önceki paragrafta belirtilen organizatöre tanınan haklarla ilgili herhangi bir iddia veya itirazda bulunmadığını beyan ve temin eder. Telif hakkı sahibi, organizatörün üçüncü tarafların iddialarından hiçbir şekilde zarar görmeyeceğini temin eder.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.