Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Voies Off Awards 2019

Voies Off Awards 2019 son katılım tarihi 12 Mart 2019‘dur. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretlidir.

Herhangi bir profesyonel veya amatör fotoğrafçı, fotoğraf kullanan sanatçılar, dernekler, kolektifler, galeriler, ajanslar, okullar, festivaller vb. Yaş veya milletten bağımsız olarak Voies Off Awards’a katılabilir.

Seçim komitesi, düşünce, vizyon veya tema birliği tarafından belirlenen bir dizi biçiminde kişisel ve orijinal bir çalışma sunacak başvuruları seçecektir.

Seçimin ana kriteri sanatçının vizyonunun ifadesidir.

Ödüller:

Voies Off Award kazananı 5 000 avroluk hibe alacak. SAIF Vahiy Ödülü’nü kazanan 2 500 avroluk hibe alacak. Lacritique.org Ödülünü kazanan, portföyüne ve çevrimiçi yayınlanan kritik bir metnine sahip olacak. Portfolyo değerlendirmesi bölümüne erken başvuru ile ücretsiz olarak 50 fotoğrafçı seçilecek.

Yarışma hakkında daha detaylı bilgi ve katılmak için tıklayınız.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.