Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Dünya Yardımseverlik Fotoğraf Yarışması 2018

Our World is Kind Photography Contest 2018, son katılım tarihi 3 Kasım 2018’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

Dünyanın daha yardımsever bir yer olabileceğine inanıyor musun? Fotoğrafın sayesinde olabilir. Bilim, şefkatli görüntülere maruz kalmanın insanların daha kibar ve daha cömert olmasına yardımcı olabileceğini gösteriyor. Bu görüntüler insanları daha mutlu, daha minnettar ve daha iyimser hale getirebilir. Ve kibar, mutlu, minnettar ve iyimser insanlar da daha sağlıklı!

Bu yarışma her şeyden ibarettir. Dünya fotoğrafçılığını ve video fotoğrafçılığını bir araya getirerek ve paylaşarak iyiliklere ilham vermeyi umuyoruz. Paylaştığımız daha olumlu içeriklerle, toplumlarımız daha merhametli, empatik, mutlu ve sağlıklı olabilirler.

Geçen yıl ki yarışmada 80’den fazla ülkede 650’den fazla fotoğrafçıdan 1500’den fazla başvuru alınmış. Geçtiğimiz yıl 2018’e geri döndüğümüz, dünyanın dört bir yanındaki yetenekli ve nazik fotoğrafçılardan fotoğraflar arayan çok müthiş ve hareketli görüntüler yılı olmuş.

Dünya Yardımseverlik Fotoğraf Yarışması Ödülleri:

Birincilik – $500
Genel Seçim – $500
Mansiyon (3 adet) – $100

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.