Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları

Türkiye Mobil Fotoğraf Ödülleri 2024

Türkiye Mobil Fotoğraf Ödülleri, mobil fotoğrafçılığı tanıtmak ve fotoğrafçıları teşvik etmek amacıyla düzenlenen uluslararası bir yarışmadır. TMPA, mobil cihazları kullanarak değerli işler yaratan, ister yeni ister köklü olsun, her yaştan, milletten ve konumdan fotoğrafçılara açıktır. Amacımız, mobil cihazlarla üretilen değerli eserleri küresel bir izleyici kitlesine sergileme fırsatı yaratmak, yeni ortaya çıkan yetenekleri takdir etmek ve fotoğrafçılık alanında akıllı telefon kullanıcılarına ilham vermek.

Profesyonel, amatör ve hobi düzeyinde fotoğrafçılıkla uğraşan bireylerin farklı ve sanatsal bakış açılarını sergileyebilecekleri, sağlıklı rekabetle becerilerini geliştirebilecekleri yeni bir platform kurmayı hedefliyoruz. Küratörlerin, editörlerin ve tanınmış fotoğrafçıların yer aldığı organizasyonumuzda toplam 7.000 ABD doları tutarında ödül dağıtacağımız TMPA, tüm fotoğraf tutkunlarını en iyi çalışmalarını sergilemeye davet ediyor.

Türkiye Mobil Fotoğraf Ödülleri 2024

Son başvuru tarihi: 1 Mart 2024

Kategoriler:

Cadde x Galataport İstanbul
Seyahati x İstanbul Büyük Havalimanı (İGA)
Çevre ve Ekoloji x EasyCep
Portre & İnsan
Mimarisi ve Tasarım
Yemek
Spor
Yaşam Tarzı
Yapay Zeka ile Üretilen

Katılım:

Ücretli

Ödüller:

Türk Telekom’un ana sponsorluğunda gerçekleşen TMPA, fotoğraf tutkunlarına 7.000 dolara varan ödüller kazanma fırsatı sunuyor. Dokuz kategoriden oluşan yarışmada ‘Yılın Fotoğrafçısı’na 2.500$’lık ‘Büyük Ödül’ verilecek. Her kategorinin kazananına 500$ ödül verilecek. Kazananlara ayrıca 1’inciye altın rozet, 2’nciye gümüş rozet ve 3’üncüye bronz rozetin yanı sıra sertifika da verilecek. Yarışma jürisi yetenekli katılımcıları takdir ediyor, takdir ediyor ve onlara “Mansiyon” ödülü vererek ödüllendiriyor.

Büyük Ödülün Kazananı:

2500$ nakit ödül.
TMPA 2023 Yılının Fotoğrafçısı unvanı.
Çalışmanız Çevrimiçi Kazananlar Galerisinde sergileme.
TMPA Ödülleri Yıllık Kitabında yer almaktadır.
Uluslararası medyaya duyuru ve tanıtım.
Resmi Kazananlar Logosu ve Sertifikası.

Kategori Kazananları:

Her kategori için 500$ nakit ödül.
Her kategorinin başlığı (örneğin, Yılın Mimari Fotoğrafçısı).
Çalışmanız Çevrimiçi Kazananlar Galerisinde sergileme.
TMPA Ödülleri Yıllık Kitabında yer almaktadır.
Uluslararası medyada duyuru ve tanıtım.
Her kategori için resmi bir Kazanan Logosu ve Sertifikası.

Uygunluk:

TMPA, dünyanın her yerinden akıllı telefon kullanan fotoğrafçılara, herhangi bir yaş sınırlaması olmaksızın açık olan uluslararası bir yarışmadır. Fotoğraflar herhangi bir akıllı telefon veya tabletle çekilmelidir.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Telif hakkı sahipliği fotoğrafçılara aittir.


Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için burayı tıklayın.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.