Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

10th Fine Art Photography Awards

Güzel Sanatlar Fotoğraf Ödülleri, fotoğraf dünyasında yeni trendler çağını başlatan sanatçılardan oluşan bir topluluğa ödül veren en büyük kuruluşlardan biridir. 2014 yılında düzenlenen bu yarışma, fotoğrafçılıkta tutkunun, ilginin, güzellik duygusunun ve çeşitliliğe açıklığın galaksiler arası oranlarda çarpıştığı, insanlar için bir buluşma noktasıdır. Güzel Sanatlar Fotoğrafçılığında, yaratıcılık için nefes alan ve yaşayan sanatçılar ve benzersiz ruhlar bulmaya çalışıyoruz; burada onların kendini gerçekleştirme ve geliştirme arayışlarında bir tanıtım ve destek platformu sağlıyoruz.

Bu yarışma, sanattaki deneylere ve yeni trendlere aktif olarak uyum sağlayan kişilere hitap etmektedir. Güzel Sanatlar Fotoğrafçılığı, yetenekli ruhlara, dünyanın eksantrikliğini, çeşitliliğini, güzelliğini ve hatta çirkinliğini sanatçının merceğinden yansıtmaları için bir yol sağlamaktan mutluluk duyar. Ve evet, bunu kendi yönteminizle yapabilirsiniz! Dünyanın sadeliği ile karmaşıklığının çılgın ve güzel birleşiminin tadını bizimle çıkarın!

10th Fine Art Photography Awards

Fotoğrafa geleneksel yaklaşımın hakim olduğu bir dünyada, bir yanda modern, diğer yanda geleneksel yaklaşımın yer aldığı görünüşte kutuplaştırıcı iki tarz arasındaki büyük ayrımı kırmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Ama cesaretli olun, çünkü Güzel Sanatlar Fotoğrafçılığı tamamen bununla ilgilidir; konu hakkında kendi vizyonunuzu göstermenizle ilgilidir. Güzel Sanatlar Fotoğraf Ödülleri’nde ön plana çıkabilir ve jürinin, fotoğraflarınızın uyumunda güzelliği nasıl parçalara ayırdığınızı görmesine olanak tanıyabilirsiniz. Bu yarışmada herkes istediği tekniği kullanmakta özgürdür. Zorunlu cihazlar ve diğer zorlayıcı yöntemler bizim yuvarlanma şeklimiz değil. Yalnızca nihai etki önemlidir. Biz tüm kuralları yıkıyoruz, sizin de sanatta yeni trendler yaratarak bu kuralları bizimle birlikte yıkmanızı istiyoruz.

Güzel Sanatlar Fotoğraf Ödülleri, profesyonel ve amatör uzmanlık düzeyine göre ayrılmış 20 kategoriden oluşuyor: Soyut, Mimari, Deneysel, Kavramsal, Moda, Güzel Sanatlar, Manzara, Doğa, Gece Fotoğrafçılığı, Nü, Mobil, Açık Tema, İnsanlar, Foto Muhabirliği, Portre, Deniz Manzarası, Sokak Fotoğrafçılığı, Seyahat, Yaban Hayatı/Hayvanlar.

Ödüller:

Toplam ödül : 5000$ :

Profesyonel kategori:
– Büyük Ödül Kazananı 3000$ alacak
– Ünvan: Yılın Profesyonel Güzel Sanatlar Fotoğrafçısı
– Bireysel sertifika
– Dijital Heykel

Amatör kategorisi:
– Büyük Ödül Kazananı 2000$ alacak
– Unvan: Yılın Amatör Güzel Sanatlar Fotoğrafçısı
– Bireysel sertifika
– Dijital Heykel

Uygunluk:

Güzel Sanatlar Fotoğraf Ödülleri, profesyonel veya amatör fotoğrafçılara açık bir yarışmadır. Tüm ülkelerden katılım kabul edilmektedir.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Görsellerin telif hakkı her zaman fotoğrafçıya ait olacaktır.

Görseller kesinlikle ödüllerle bağlantılı olarak kullanılacak ve Güzel Sanatlar Fotoğraf Ödüllerini tanıtmak dışında başka herhangi bir pazarlama amacıyla kullanılmayacaktır. Görseller başka herhangi bir üçüncü tarafça yeniden satılmayacak veya kullanılmayacaktır. Böyle bir talep olması halinde bu talebi fotoğrafçıya e-posta yoluyla ileteceğiz.

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için burayı tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.