Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları

ND Awards 2024

Büyük beğeni toplayan ND AWARDS, kazanan başvuruyla anında tanınma, prestij ve tanıtım kazanılan, fotoğrafçılık alanında dünyanın en seçkin ve yetenekli ruhlarından bazılarının bir araya geldiği bir buluşma noktasıdır. Bu açık bir davettir. Bize katılın ve yarışmaya katılın!

Geçtiğimiz birkaç yıl, ND AWARDS‘ın fotoğrafçılar arasında en çok rağbet gören profesyonel yarışmalardan biri olma yolundaki yolculuğundaki başarısının açık bir kanıtı oldu. Ticari markamız, geleneğe saygı ile birlikte fotoğrafçılığa modern bir yaklaşımdır. Karşılıklılık ruhuna uygun olarak, ND AWARDS’ta, katılımcılarımız rekabetin merkezindedir, çünkü bu ödül veren kurum, katılımcıları olmadan var olamaz. Bizim onlar için ne kadar önemliysek, ikincisi de bizim için aynı derecede önemlidir. Aynı şekilde, en iyi sanatçıları keşfetmeye, ilham vermeye ve onların şarkı tanıtımlarını bulmaya devam ederken gelişime giden yolu da aydınlatıyoruz.

ND Awards 2024

Fotoğrafta alışılmadık yaklaşım ve güçlü gelişim yönü vizyonu, ND AWARDS’ın bu kadar büyük bir popülerlik kazanmasının nedenleridir. Her türlü fotoğrafçılığa yönelik olan ND AWARDS, profesyonellerin altı ana kategoride yarıştığı mükemmel bir platformdur: Mimarlık, Editoryal, Güzel Sanatlar, Doğa, İnsanlar ve Özel. Amatörler de beş kategoride yarışarak şampiyonluk için yarışabilecekler: Mimarlık, Güzel Sanatlar, Doğa, İnsanlar ve Özel.

Jürimiz, galeri sahipleri, yayıncılar, editörler ve beğenilen fotoğrafçıların da aralarında bulunduğu son derece saygın endüstri profesyonellerinden oluşan bir gruptur. En prestijli yıllık fotoğraf yarışmalarından birine katılmak için bu nadir fırsatı kaçırmayın. En iyi çalışmanızı seçin, fotoğraf yükleyin ve kendinize prestij, şöhret ve 7.500 dolardan fazla para ödülü için rekabet etme şansı verin!

ND AWARDS 2024

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve yarışmaya katılmak için burayı tıklayın


Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.