Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

PX3 Prix de la Photographie 2021

Prix ​​de la Photographie, Paris (PX3) 14. Yıllık Fotoğraf Yarışması’nın açılışını duyurdu ve dünyanın dört bir yanından hem profesyonel hem de amatör tüm vizyon sahibi fotoğrafçıları, dünyaya dair benzersiz bakış açılarını Fransız bir izleyici ile paylaşmaya çağırdı ve bir sonraki “Yılın PX3 Fotoğrafçısı” olarak uluslararası tanınma, nakit ödüller, PX3 Yıllık Kitabında yayın ve Paris’te gösterilecek özel küratörlü sergiye dahil olmak için siz de katılın.

Fotoğrafçılar çalışmalarını şu kategorilerde sunacaklar: Reklam, Kitap, Güzel Sanatlar, Doğa, Portre ve Basın.

Başvurular, mükemmelliğe ve etkileyici fotoğrafçılığa tutkuyla bağlı uluslararası fotoğrafçılar, editörler, küratörler ve yaratıcılardan oluşan yıldız PX3 jürisi tarafından değerlendirilecek. Başvurular 15 Mayıs 2021 tarihine kadar kabul edilecektir.

PX3 Prix de la Photographie 2021

Başvuru:

Ücretli

Ödüller:

PX3 Yılın Fotoğrafçısı (Profesyonel) – 5.000 $ nakit ödül
Profesyonel fotoğrafçılar en iyi ödül – “PX3 Yılın Fotoğrafçısı” unvanı ve 5.000 $ nakit ödül için yarışıyor. Yılın Fotoğrafçısı, 6 Pro Kategorisinin her birinde 1. ödül kazananlar arasından seçilir. Kazananın çalışması uluslararası alanda duyurulur, tüm etkinliklerde ön plana çıkar, Paris’te sergilenir ve PX3 Yıllık Kitabında yayınlanır.

PX3 En İyi Yeni Yetenek (Profesyonel Olmayanlar ve Öğrenciler) – 2.000 $ nakit ödül
Profesyonel olmayan fotoğrafçılar PX3 En İyi Yeni Yetenek Ödülü ve 2.000 $ nakit ödül için yarışıyor. Kazanan, 6 Pro Olmayan / Öğrenci kategorisinde 1. ödül kazananlar arasından seçilir. Çalışma Paris’te duyurulup sergileniyor ve PX3 Annual Book’ta yayınlanıyor.

Birincilik Kategorisi Kazananları (Profesyoneller) – 500 $ nakit ödül
Birincilik Kategorisi Kazananları (Profesyonel Olmayanlar ve Öğrenciler) – 250 $ nakit ödül
Birincilik kazananların çalışmaları Paris’teki PX3 Sergisinde sergilenecek. Hem profesyonel hem de profesyonel olmayan kategorilerden birincilik kazananların tümü, promosyon amaçlı bir PX3 sertifikası ve bir PX3 kazanan logosu alacak.

Diğer Kategori Kazananları
Hem profesyonel hem de profesyonel olmayan kategorilerden tüm kazananlar, promosyon amaçlı bir PX3 sertifikası ve bir PX3 kazanan logosu alacak.

Mansiyonlar
PX3 jüri üyeleri, yetenekleri uygun gördükleri şekilde kabul etmek için hem profesyonel hem de profesyonel olmayan girişlere çeşitli Mansiyon Sertifikası verirler.

Paris Sergisi ve Uluslararası Tanıtım
PX3 Yılın Fotoğrafçısı unvanını kazanma şansı için en iyi çalışmanızı gönderin, nakit ödüller, küratörlerimiz tarafından Paris’teki PX3 sergisi için seçilecek ve Yıllık PX3 kitabına dahil edilecek.

Kazananlar Sergisi
Kazananların eserleri Paris’te sergilenecek: Yılın Reklam Fotoğrafçısı, Yılın Basın Fotoğrafçısı, Yılın Kitap Fotoğrafçısı, Yılın Güzel Sanatlar Fotoğrafçısı, Yılın Doğa Fotoğrafçısı ve Yılın Portre Fotoğrafçısı birlikte. Reklamda Yılın Yeni Yeteneği, Basında Yılın Yeni Yeteneği, Kitapta Yılın Yeni Yeteneği, Güzel Sanatlarda Yılın Yeni Yeteneği, Doğada Yılın Yeni Yeteneği ve Portre kategorilerinde yılın Yeni Yeteneği ile .

Lütfen dikkat: Sadece yukarıdaki 12 eser Paris’te sergilenecektir. Altın, gümüş, bronz kazananların çalışmaları projelendirilecek. Tüm kazananların çalışmaları ve mansiyon isimleri PX3 yıllık kitabında sergilenecek.

Uygunluk:

18 ve üstü

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Fotoğrafçı her zaman resminin telif hakkını elinde tutar. P × 3, kazanan iseniz yıllık sergiler için gönderdiğiniz fotoğrafları ve yılın P × 3 kitabını kullanma hakkına sahiptir. P × 3, çalışmanızı yalnızca P × 3 ile doğrudan ilgili pazarlama ve tanıtım amacıyla, uygun alıntı / kredi ile de kullanabilir.

Tema:

Portre, Foto Muhabirliği, İnsanlar, Güzel Sanatlar, Manzara, Doğa, Siyah ve Beyaz.

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve katılmak için burayı tıklayın…

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu