Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

CANYTELLIS, 2.Uluslararası Fotoğraf Yarışması

CANYTELLIS 2020 2.Uluslararası Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 10 Eylül 2020’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretlidir.

“CANYTELLIS 2020 2.Uluslararası Fotoğraf Yarışması”, EMEK OTİZM DERNEĞİ (EOD) tarafından düzenlenmektedir. Uluslararası Fotoğraf Yarışmasının yürütülmesi ve ticari yükümlülüğü” Hulki Muradi Photography & Art” tarafından üstlenilmiştir.

CANYTELLIS, 2.Uluslararası Fotoğraf Yarışması
CANYTELLIS, 2.Uluslararası Fotoğraf Yarışması 3

a) “CANYTELLIS 2020 2.Uluslararası Fotoğraf Yarışması”, Dünya’daki tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçılara açıktır. Düzenleme kurulu, jüri üyeleri ve TFSF temsilcisi ile birinci dereceden yakınları yarışmaya katılamazlar.

b) Katılımcılar, şık duyarlılığı yoluyla nesnelerin görüntülerini film ile veya dijital olarak tespit ettiği veya doğrudan fotoğraf tekniğini kullanarak elde ettikleri görüntüler ile yarışmaya katılabilirler. Fotoğrafların fotoğrafçının kendisine ait olması gerektiği ve fotoğrafta kullanılan obje, nesne ile ilgili şikâyetlerde sorumluluğun fotoğrafçıya ait olduğu katılımı yapan fotoğrafçı tarafından kabul edilir. Aynı koşullar fotoğrafta bulunan bireylerin şikâyet etmeleri halinde de geçerlidir.

c) Fotoğrafların fotoğrafçıya ait olduğunun kabulü yarışmaya katılım ile kabul edilmiş olur. Aksi bir durumun tespiti halinde ödül ve/veya sergileme kazanılmış olsa dahi iptal edilir. Yarışmada yer alan fotoğraflar yanı sıra ödül ve sergileme alan fotoğraflar sosyal medya, yazılı medya ve internet sitelerinde, ayrıca EMEK OTİZM DERNEĞİ (EOD) ve TFSF web sitelerinde ayrıca” Hulki Muradi Photography & Art” web sitesi ve Sosyal Medya (Facebook, twitter, instagram vb) hesaplarında tanıtım amaçlı ve yarışmanın amacına uygun olarak kullanılabilir.

Yarışmacı katılımı sebebi ile bu konuda onay vermiş olarak kabul edilir. Yarışmacı sergi ile ilgili medyada yayın ve/veya ekranlarda yayın için ücretsiz olarak yayınlanmaya izin verir. Fotoğrafın kullanım hakkı her koşulda fotoğrafçıya aittir. Sponsorlar web siteleri üzerinde fotoğrafları düşük çözünürlükte yarışma ile ilgili ilanlarında kullanabilirler.

Önemli Koşullar:

a)  Katılım ücreti tüm katılımcılar için zorunludur ve 4 bölüm için 18 € / 19 $ ödenmesi gerekmektedir. Baskı Fotoğrafların geri gönderilmesini istemeniz halinde 60 TL iade ücretini katılım ücretinize ekleyerek ödeme yapmanızı rica ederiz.

b)  Türk katılımcılar için 4 bölüm ücreti 110TL’dir. Katılım ücretleri KDV içermektedir.

c)  Yarışma ücreti Pay Pal ile aşağıdaki adrese ödenebilir.

d) Paypal: [email protected]

e) Yarışmaya grup olarak katılabilirsiniz. 10 ve daha üzeri kişiden oluşan gruplara %10 indirim yapılacaktır.

f) Yarışmada toplam 4(dört) ayrı bölüm vardır. Yarışmacılar her bölüme en fazla 4 (dört) fotoğraf ile katılabilirler.

Ödül-Sergilemeler

1x FIAP En İyi Fotoğrafçı (Blue Badge) -Best of CANYTELLIS 2020 (Tüm bölümlerde toplamda en fazla kabul (sergileme ve ödül) alan 1.fotoğrafçıya verilecektir);
4 x FIAP Altın, Gümüş, Bronz Madalya ve 24 mansiyon;
4 x IAAP Altın, Gümüş, Bronz Madalya ve 24 mansiyon;
4 x GPU Altın, Gümüş, Bronz Madalya ve 24 mansiyon;
4 x Hulki Muradi Photography Altın, Gümüş, Bronz Madalya ve 24 Mansiyon 1 x EOD Özel Ödülü (Engellilik Kategorisinde) (Plaket); 1 x Mersan Kasa Özel Ödülü (Serbest Renkli bölümde) (Plaket)
1 x Hasan Aygün Özel Ödülü (Serbest Siyah Beyaz Kategorisinde) (Plaket) 1 x Arabağa Kahve Özel Ödülü (Baskı Kategorisinde) (Plaket)

Sergileme (Her kategori/bölümde en az %8, en fazla %25 oranında sergileme seçimi yapılacaktır).

Yarışmaya Katılmak ve detaylı bilgi almak için tıklayınız…

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu