Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Karanlık/Aydınlık Fotoğraf Yarışması

Karanlık/Aydınlık Fotoğraf Yarışması – Darkness/Lightness Photo Contest son katılım tarihi 15 Aralık 2018’dir.

Fotoğraf yarışmasına katılım ücretlidir. Geç katılımlara göre katılım ücreti artarak devam ediyor ve 31 Aralık’a kadar katılım gerçekleştirebiliyorsunuz.

Fotoğraf yarışmasında toplam 7 ödül verilecek ve toplam ödül tutarı 12.500 Euro’dur.

Birincilik Ödülü – 3.000 Euro + Sertifika
İkincilik Ödülü – 2.000 Euro + Sertifika
Üçüncülük Ödülü – 1.500 Euro + Sertifika
İzleyici Ödülü – 1.000 Euro + Sertifika

Jüri tarafından en iyi 30 fotoğraf ilan edilecektir. Bu seçilmiş fotoğraflarda Kazananlar ve Fotoğrafçılar için resmi facebook sayfasında izleyici oylaması yapılacaktır. En çok beğenilen fotoğraf, İzleyici Ödülü’nü (1000 Euro + Sertifika) kazanacak. Onur ödülleri de verilecektir.

Geometrik kompozisyonlar, soyut formlar, binalar, bina yapıları, mimari, şehirler, ulaşım, makineler, grafikler, vb. Dahil olmak üzere her türlü dijital fotoğraf ile katılım sağlanabilir.

Fotoğrafın yüksek çözünürlüklü JPEG formatında olması ve en az 2000 piksel uzunluğunda olması gerekiyor. Daha hızlı bir yükleme deneyimi sağlamak için sıkıştırılmış dosya boyutunun 10 MB’den büyük olmamasını öneriliyor.

Detay ve katılım için tıklayınız…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.