Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Annual Photography Awards 2020

Annual Photography Awards Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 6 Aralık 2021’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretlidir.

Profesyoneller, amatörler ve öğrenciler gibi her seviyeden fotoğrafçıları kucaklayan Annual Photography Awards, katılımcıları bu Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın ikinci taksitine davet ediyor.

Özellikle geleneksel sanatsal standartları bozan cesur ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip olanı arayan katılımcılar, sekiz kategoriye kadar giriş sunabilir. Yorumlama, yaratıcılık veya estetik konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur; Yeni yetenekleri sergileyen ve fotoğrafçılığın bir güzel sanat olarak ününü artırmaya yardımcı olan tüm formatları kabul ediyoruz.

Annual Photography Awards, sanatın çağdaş bir güzel sanat aracı olarak korunmasına adanmıştır ve sanatçıların kariyerlerinde yükselmelerine yardımcı olmak için motive edilmektedir. Sanatçılarımız, katılarak küresel bir izleyici kitlesinin ilgisini çekebilir ve çeşitli nakit ödüllere hak kazanır.

Annual Photography Awards Ödülleri

Şöhretinizi ilerletmek ve eserinizi sanatsal açıdan yüklü bir izleyiciye sunmak için mükemmel bir fırsat! Yıllık Fotoğraf Ödülleri, kazananlara cömert nakit ödülleri, kupalar ve övgü ödülleri sunar. Sertifikalar ve ödüller, APA tarafından onaylanan dijital indirmeler olarak mevcuttur.

ANNUAL PHOTO AWARDS 2020

ONURSAL BAŞLIKLAR

Büyük ödül
APA Yılın Fotoğrafçısı

Kategori Kazananlar
APA Kategorisi Yılın Fotoğrafçısı

Annual Photography Awards

NAKİT ÖDÜLLERİ

Büyük ödül
Kazanan için 1.000 $ nakit

Kategori Kazananlar
8 kategori kazanın her biri için 500 $

prize medals

MADALYA & SERTİFİKALAR

İndirilebilir Madalyalar ve Sertifikalar
tüm Kazananlar ve Mansiyonlar için

Çevrimiçi Galeri Vitrini
Kazananlar ve Mansiyonlar İçin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.