Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

IPA Oneshot “Hareket” Fotoğraf Yarışması

IPA ONESHOT “MOVEMENT” Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 15 Mart 2020’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretlidir. Fotoğraf başına 20 dolar alınmaktadır.

Hintli filozof Jiddu Krishnamurti, bir keresinde, “Yaşam bir harekettir, ilişkide sürekli bir harekettir” dedi. Bu yılki IPA One-Shot özel temalı yarışma “HAREKET”, bu konsepte fotoğrafçının objektifi ile bakıyor; yaşamın her alanında hareket, değişim, gelişme, hareket ve büyümeyi, fiziksel, politik, sosyal veya sanatsal ortamlarda gösteriliyor.

Aşağıdaki 5 kategoride fotoğraflar kabul ediliyor:

  • Sokak Fotoğrafçılığı
  • Doğa
  • Güzel Sanatlar
  • İnsanlar
  • Teknoloji

Gönderilen görüntüler seçkin Jüri Heyeti tarafından incelenecek ve değerlendirilecektir. Girişler için toplamda 4.500 ABD doları ödenecek. Büyük Ödülü Kazanan kategori kazananlarından seçilecektir – yani kazanan fotoğrafçı Kategori Kazanan Ödül ve Büyük Kazanan Ödülünü alacaktır.

  • Kategori galibi: 500 $
  • Büyük kazanan: 2,500 $

Toplam para ödülü: 4.500 $

Her giriş 20 ABD Dolarıdır (USD). Fotoğrafçılar, ilave kategori başına% 20 indirim ile birden fazla kategoride değerlendirilmek üzere bir giriş yapabilirler. Lütfen, bu fırsattan yararlanmak için fotoğrafçıların ilk giriş sırasında birden fazla kategori seçmesi gerektiğini unutmayın. Ayrı giriş olarak gönderilen fotoğraflar (ayrı ödeme) tam ücrete tabidir.

IPA Oneshot / Movement fotoğraf yarışmasının girişleri, 80’den fazla dünyaca ünlü galerinin, fotoğraf editörünün ve yönetmeninin, koleksiyoncunun, fotoğrafçının ve diğer fotoğraf armatürlerinin bulunduğu prestijli bir IPA Jüri Paneli grubu tarafından değerlendirilecektir.

Detay ve katılım için tıklayınız…

Başa dön tuşu
Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 Rafael Fuchs : Project X

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.