Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Canon, Önemli Anlar Fotoğraf Yarışması 2022

Canon, Moments that Matter (Önemli Anlar) fotoğraf yarışmasının başvuruları devam ediyor. Büyük ödül 8 bin dolar. Değerli altın paralar ve popüler Canon R5 de listede. Final kazananlar 17 Mart 2022’de Dubai’de düzenlenecek ödül törenine katılacak.

Yarışma’dan gelen açıklama: “Canon’un Önemli Anlar fotoğraf yarışması devam ediyor ve dünya dikkat çekiyor. Elinde fotoğraf makinesi olan herkesi dört temamızdan birini kullanarak sürdürülebilir bir etki anını fotoğraflamaya davet ediyoruz. Bizi kurtaran, iyileştiren, geliştiren veya biz yapan bir an seçin ve görmemiz için onu yakalayın.”

Canon, Önemli Anlar Fotoğraf Yarışması

Nasıl Katılabilirsiniz:

  1. Sürdürülebilir bir şekilde yaşamak için ilham veren etkileyici fotoğraflarınızı hazırlayın.
  2. Girişleriniz için aşağıda yer alan linke tıklayın ve bir kategori seçerek, fotoğrafınızı gönderin.
  3. Short-list’e kalan katılımcılara e-posta yoluyla bilgi verilecektir. Short List’e alınan fotoğraflar, Expo 2020 Dubai’deki Sürdürülebilirlik Alanında bulunan bir vitrin galerisine ek olarak Canon web sitesindeki sanal galeride de yer alacaktır.

Yarışmaya Katılmak ve detaylı bilgi almak için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.