Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Hasselblad X You Fotoğraf Yarışması

Hasselblad X You Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 6 Aralık 2019’dur. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

İçerik yaratıcısı, hikaye anlatıcısı, sanatçı, maceracı, şehir gezgini – fotoğrafçı olarak kendinizi nasıl düşünürseniz düşünün, fotoğraflarınızın anlatacak bir hikayesi var. Hasselblad X Tüm X Sistem fotoğrafçılarının, X1D-50c veya X1D II’nizle neler yaratabileceğinizi ve görüntünün arkasındaki sanatsal süreci sergileme şansını fotoğrafçılara sunuyor.

Hasselblad X İlham verici spot ışıkları daha önce tanınır Hasselblad yaratıcılarının Hasselblad araçlarının neler yapabileceğinin kalitesine ve yaratıcı genişliğine örnek olarak gösterilen Hasselblad fotoğrafçıları için düzenlenmiş bir yarışma.

Hasselblad X You’ya giriş yapmak için My Hasselblad’a kayıtlı olmanız, bir X1D-50c veya X1D II ve bir Hasselblad lens ile görüntünüzü çekmeniz, görüntünün meta verilerini görüntülemek ve gönderirken fotoğrafınızın arkasındaki hikayeyi anlatmanız gerekiyor.

Ödüller:

Yarışma sonunda, haftalık kazananlardan biri Hasselblad ve tanınmış Hasselblad fotoğrafçılarının jürisi tarafından seçilecek ve Hasselblad’ın merkezini ziyaret etmek ve kameraların nerede yapıldığını görmek için İsveç’in Göteborg ziyaretinin büyük ödülünü kazanmak üzere seçilecek.

Göteborg Sanat Müzesi’nde Hasselblad Vakfı ve Hasselblad ve Ay kalıcı sergisine rehberli bir ziyaret gerçekleştirilecek. Hasselblad’in ay yüzeyimizdeki ilk kamera olmasını sağlayan Ay inişinin 50. Yılı kutlamalarında, büyük ödül kazanan Hasselblad fabrikasında kendi 907X Special Edition fotoğraf makinesini (objektif dahil değil) alacak.

Haftalık kazananlar

Hasselblad jürisi tarafından haftalık kazananlardan biri olarak seçilme şansı için de yarışmaya katılabilirsiniz. Peak Design ve PolarPro kamera aksesuarları ile birlikte XCD 21, XCD 45 veya XCD 90 veya XCD 35-75 Zoom Lens’te %50 indirimden birini seçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve yarışmaya katılmak için tıklayınız…

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.