Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Uluslararası Monovision Fotoğraf Yarışması 2020

Monovision Photography Awards 2020 son katılım tarihi 19 Ocak 2020’dir.

Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir. MonoVisions Fotoğraf Ödülleri, görsel dillerini ifade etmek için siyah beyaz ortam kullanan fotoğrafçılar için uluslararası bir açık çağrıdır.

Amaç dünyanın her yerinden en iyi siyah beyaz fotoğrafçıları keşfetmek ve çalışmaları için tanınması ve ödüllendirilmesi için en iyi fırsatları sunmaktır. İki kategoride 5000 dolar nakit para ödülü kazanabilirsiniz: 2019 Yılı Siyah Beyaz Fotoğraf ve 2020 Yılı Siyah Beyaz Seri.

Kategoriler: Soyut, Mimari, Kavramsal, Güzel Sanatlar, Manzara, Doğa ve Vahşi Yaşam, Çıplak, İnsanlar, Foto Muhabirliği, Portre, Sokak Fotoğrafçılığı ve Seyahat.

Ödüller:
Büyük Ödüller kazananlar aşağıdakileri alacaklar:
– Yılın Siyah Beyaz Serisi için 3,000 dolar nakit ödül.
– Yılın Siyah Beyaz Fotoğrafına 2.000 $ nakit ödül.
– Bireysel sertifika.
– Dijital heykel.
– Medya ortaklarımız tarafından yapılan basın yayınları.

Uygunluk:
Yıllık rekabet, profesyonelleri ve amatörler de dahil olmak üzere her seviyeden ve her seviyeden fotoğrafçıya açıktır. Geleneksel veya dijital yöntemlerle oluşturulmuş her türlü siyah beyaz fotoğrafçılığı kabul edilmektedir.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları ile görüntülerin telif hakkı fotoğrafçıya her zaman kalacaktır.

Tema olarak Siyah ve Beyaz: Soyut, Mimari, Kavramsal, Moda, Güzel Sanatlar, Manzara, Doğa, Nudes, İnsanlar, Portre, Foto muhabirliği, Sokak, Seyahat, Yaban Hayatı fotoğraf kategorileri dahil edilmiştir.

Daha fazla bilgi almak ve yarışmaya katılmak için tıklayınız…

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.