Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Architectural Photography Awards 2022

Architectural Photography Awards 2022 (Mimari Fotoğraf Ödülleri 2022) son katılım tarihi 28 Ağustos 2022 olup yarışmaya katılım ücretlidir.

Mimari Fotoğraf Ödülleri, sektörün önde gelen mimari fotoğraf ödülü olmasının onuncu yılını kutluyor. 6 kategoride hem profesyonel fotoğrafçılardan hem de hevesli amatörlerden katılım bekliyoruz.

Temel Kategoriler:

Dış Mekan, İç Mekan, Kullanımdaki Binalar ve Yer Algısı. Bunlara bir portföy kategorisi eklenir: Aktarım Merkezleri ve yalnızca mobil cihazlarda çekilen görüntüler için bir kategori: Köprüler.

Bu yılki ödüllerde kazananlar, 4.250$’lık nakit ödüllerini paylaşacak ve Dünya Mimarlık Festivali aracılığıyla teşhir edilecekler. İki sanal yılın ardından 30 Kasım – 2 Aralık 2022 tarihleri ​​arasında Lizbon’da canlı bir etkinlik ve sergi bekliyoruz.

Katılım:

Paralı

Ödüller:

Genel ödülde, jürinin seçtiği kazanan eve 2.000$, WAF delegelerinin kazananı ise 1.000$ alacak. Jürinin kazananı, 2023 jüri heyetine davet edilecek.

Jürinin Portföy kazananı 750$ alacak ve WAF delegelerinin Portföy kazananı 250$ kazanacak.

Mobil kategorisinde, jürinin favorisi 150$ kazanacak ve 100$ delegelerin seçimine gidecek.

Architectural Photography Awards 2022
SANGU DESIGN tarafından Times Pavilion, Guang Zhou, Çin

Uygunluk:

Mimari Fotoğraf Ödülleri 2022, uluslararası bir ödüldür ve her milletten fotoğrafçıyı ağırlamaktadır. 18 yaşından küçük tüm katılımcılar, girdikleri tarihte bir ebeveyn veya vasisinden yarışmaya katılmak için izin almalıdır. 13 yaşın altındaki kişilerin Photocrowd platformuna kayıt olmalarına izin verilmemektedir ve bu nedenle ne yazık ki Architectural Photography Awards 2022’ye katılamamaktadır.

Telif ve Kullanım Hakları:

Tüm görüntüler, gönderen fotoğrafçının münhasır eseri OLMALIDIR ve başka birinin telif hakkı olan herhangi bir öğe içermemelidir. Girilen her görüntünün Telif Hakkı, gönderen fotoğrafçıda kalacaktır.

Yarışmaya katılarak ve fotoğraflarınızı göndererek, işbu belgeyle Organizatöre, sponsorlarına ve ev sahibi ortağı Photocrowd’a fotoğraflarınızı Yarışma ile bağlantılı herhangi bir amaçla kullanmak için münhasır olmayan, geri alınamaz bir lisans vermiş olursunuz (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Yarışmanın basılı ve çevrimiçi medyada tanıtılması, herhangi bir Yarışma kitabının basılı ve dijital sürümlerine dahil edilmesi, herhangi bir Yarışma takviminin veya diğer ürünlerin basılı ve dijital sürümlerine dahil edilmesi, sergilerde sergilenmesi, basında kullanılması, promosyon ve pazarlama materyalleri, sosyal medya ağları ve hem basılı hem de çevrimiçi medyada gelecekteki herhangi bir fotoğraf yarışmasının tanıtımı için.

Tema:

Mimari


Yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için burayı tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.