Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Chromatic Photo Awards 2023

Chromatic Awards, hem profesyonellere hem de amatörlere açık, uluslararası bir renkli fotoğrafçılık yarışmasıdır. Chromatic Awards’a katılım sadece prestij değil, aynı zamanda tutkunun gelişimi için ekstra para kazanma fırsatı da sunuyor.

Bu nedenle, dünyanın her köşesinden her profesyonel ve amatör fotoğrafçı, dergi editörleri, galeri editörlerinden oluşan uluslararası bir jüri tarafından 20 kategorinin değerlendirileceği, renkli fotoğrafçılığa adanmış bu uluslararası prestijli fotoğraf yarışmasının üçüncüsüne katılmaya davet ediliyor ve teşvik ediliyor. küratörler, profesyonel temsilciler ve diğer endüstri profesyonelleri.

Fotoğraf ekipmanının mevcudiyeti, fotoğrafçılar arasındaki rekabeti çok büyük hale getiriyor ve ilerleme olasılığı son derece zor. Tutkularını paylaşmak isteyen amatörler ve profesyonel fotoğrafçılar, yalnızca atölye hakkında iyi bilgi sahibi olmayı değil, aynı zamanda hedeflerine ulaşma azmini de göstermelidir.

Misyonumuz, sanatçılara tutkularını ve hikayelerini fotoğrafları aracılığıyla paylaşma fırsatı sunmak, dünyanın en iyi fotoğrafçılarını tanıtmak ve yeni, ortaya çıkan yetenekleri keşfetmektir.

Yirmi kategoriyle, dünyaca ünlü ve yetkin profesyonellerin jüride yer alması ve her başvuruyu en ufak detayına kadar incelemesi nedeniyle, kişinin işinin özünü gösterme şansı sınırsızdır. Birlikte sanat pazarını inşa ediyor ve renkli fotoğrafçılığın sanat dünyasındaki konumunu güçlendiriyoruz.

Chromatic Photo Awards 2023

Ödüller:

Büyük Ödül, Profesyonel Kazananlara 2.000 Dolar, Amatör Kazananlara ise 1.000 Dolardır.

Renkli fotoğrafçılıkta 20 karmaşık kategoriyle donatılan yıllık Kromatik Ödüller 2023’te ayrıca her kategori için 3 ana ödül verilecek. Aynı şekilde, tüm kategori kazananları ve Mansiyon ödülleri indirilebilir rozetler ve başarı sertifikaları alacaktır.

Bu yılın 1. 2. ve 3. sırasını kazananların yanı sıra, hem Profesyonel hem de Amatör düzeydeki kitap editörleri tarafından özenle seçilen Mansiyon Ödülleri de aynı şekilde Kromatik Ödüller Yıllık Kitabımızda yayınlanacak.

Uygunluk:

Chromatic Awards, hem profesyonellere hem de amatörlere açık, uluslararası bir renkli fotoğrafçılık yarışmasıdır.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Görsellerin telif hakkı her zaman fotoğrafçıya ait olacaktır.

Ödül alan görseller için, telif hakkı sahipleri, Chromatic Awards’a, yarışmayla ve tüm tanıtım faaliyetleriyle ilgili olarak sosyal medya, çevrimiçi ve basılı medya dahil olmak üzere tüm medyadaki faaliyetler için yüksek çözünürlüklü görsellerin sınırsız ve münhasır olmayan kullanımını herhangi bir ücret ödemeden verir.


Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için burayı tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.