Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

PHA Uluslararası Fotoğraf Yarışması

PHA Uluslararası Fotoğraf Yarışması 2019 – PHA International Photo Contest son başvuru tarihi 10 Mart 2019’dur. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretlidir.

Büyük Ödül olarak yarışmaya katılan her aday için 1000 ABD doları nakit para kazanma şansı yakalayın. Uluslararası Yarışma herkese açıktır. Belirli bölümlerin kurallarında ve tanımlarında belirtilen veya serginin bulunduğu ülkede yasalarla belirtilenler dışında konu ile ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur.

Başvurular, bölüm, kategori veya sınıf başına en fazla 4 fotoğraf ile sınırlıdır. Bir katılımcının dört fotoğrafı bu bölümdeki dört eleme turu boyunca değerlendirilecektir. Tüm final çalışmaları fotoğraf filmi veya elektronik dosya üzerinde olmalıdır. Fotografik içerik, Nature ve Photo Travel bölüm kısıtlamalarına tabi ise, fotoğraflar dijital olarak veya başka bir şekilde yapımcı tarafından değiştirilebilir.

Yarışmanın başvuru kategorileri: Renkli, Tek Renkli, İnsanlar, Seyahat, Doğa

Ödüller:

PHA 2019 GRAND: 1000 ABD Doları / 50000 INR Nakit (Tüm bölümlerden seçilen tek bir fotoğrafa verilecektir.)

BEST CLUB VEYA GRUBU: Plaket (En az 3 grup web sitesinde verilen kulüp katılım kuralını sürdürmek zorundadır)

Toplam olarak 113 ödül dağıtılacaktır.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız…

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.