Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Chromatic Photo Awards 2023

Chromatic Awards, hem profesyonellere hem de amatörlere açık uluslararası bir renkli fotoğraf yarışmasıdır. Chromatic Awards’a katılım sadece prestij değil, aynı zamanda tutkunun gelişimi için ekstra para kazanma fırsatı sunuyor.

Bu nedenle, dünyanın her köşesinden her profesyonel ve amatör fotoğrafçı, dergi editörleri ve galeriden oluşan uluslararası bir jüri tarafından 20 kategoride değerlendirilecek olan renkli fotoğrafçılığa adanmış bu uluslararası prestijli fotoğraf yarışmasının üçüncüsüne davet edilmekte ve katılmaya teşvik edilmektedir. küratörler, profesyonel acenteler ve diğer endüstri profesyonelleri.

Fotoğraf ekipmanının mevcudiyeti, fotoğrafçılar arasındaki rekabeti çok büyük hale getiriyor ve atılım yapma olasılığı son derece zor. Tutkularını paylaşmak isteyen amatörler ve profesyonel fotoğrafçılar, yalnızca atölye hakkında iyi bir bilgi sahibi olmakla kalmayıp, aynı zamanda amaçlarını gerçekleştirme konusundaki azmini de göstermelidir.

Misyonumuz, sanatçılara tutkularını ve hikayelerini fotoğraflarıyla paylaşma, dünyanın en iyi fotoğrafçılarını tanıtma ve yeni, gelişmekte olan yetenekleri keşfetme fırsatı sağlamaktır.

Yirmi kategoriyle, jüride dünyaca ünlü ve yetkin profesyoneller oturduğundan ve her bir kaydın her ayrıntısını incelediğinden, birinin işinin özünü gösterme şansı sınırsızdır. Birlikte sanat piyasasını inşa ediyor ve renkli fotoğrafçılığın sanat dünyasındaki konumunu güçlendiriyoruz.

Son başvuru tarihi: 16 Temmuz 2023
Web sitesi: https://chromaticawards.com/

Chromatic Photo Awards 2023

Başvuru Ücretleri: Profesyonel: 25$ / Tek Giriş – Amatör: 20$ / Tek Giriş

Chromatic Photo Awards 2023 Ödülleri:

Büyük Ödül, Profesyonel Kazanan için 2.000 $ ve Amatör Kazanan için 1.000 $’dır.

Renkli fotoğrafçılıkta 20 karmaşık kategoriyle donatılan yıllık Chromatic Awards 2023, ayrıca her kategori için 3 ana ödül verecek. Aynı şekilde, tüm kategori birincileri ve Mansiyon Ödülleri indirilebilir rozetler ve başarı sertifikaları alacak.

Bu yılın 1., 2. ve 3.’lük kazananları ve hem Profesyonel hem de Amatör seviyeden kitap editörleri tarafından özenle seçilen Mansiyonlar da aynı şekilde Chromatic Awards Yıllık Kitabımızda yayınlanacak.


Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve yarışmaya başvurmak için burayı tıklayın…

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu
Eleanor Macnair: Whilst the world sleeps Andrei Stenin Uluslararası Basın Fotoğraf Yarışması 2024 Yılın Sualtı Fotoğrafçısı 2024 Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.