Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları

Monochrome Awards 2024

Monochrome Awards 2024 fotoğraf yarışması başvuruları başladı, yarışmaya katılım ücretli olup son başvuru tarihi 7 Temmuz 2024’dür.

11. yıllık Siyah-Beyaz fotoğrafçılık ödüllerine katılmaya davetlisiniz.

Siyah Beyaz Fotoğrafın gelenekle ve eskimeyen değerlerle bağlantısı tartışılamaz. Siyah beyaz fotoğrafçılık, başlangıcından bu yana yalnızca bir zanaat değil, aynı zamanda sanatçının hayal gücünde ortaya çıkan fikirlerin, fotoğraf makinesinin merceği aracılığıyla ölümsüzleştirildiği bir sanat dalıydı.

Bir düzineden fazla kategori, katılımcıların fotografik uzmanlıkların tanımlarını belirlemesine olanak tanır ve bunların geniş çeşitliliği, fotoğrafçıların birkaç önemli alanda yeterli şekilde temsil edilmesine olanak tanır. Fotoğrafçılığın direği ve beşiği olan Siyah Beyaz fotoğrafın büyük bir geleneğin ürünü olduğu açıktır. Deneyim, bağımlılıkları ve tonun inceliklerini ayırt etme yeteneği ve hepsinden önemlisi hayal gücü gerektirir.

Misyonumuz, hem profesyonel hem de amatör fotoğrafçıları, çalışmalarını dünyadaki en iyi monokrom fotoğrafçılar arasında sunmaları için teşvik ederken yetenekleri aramaktır. Maddi ödüllere ek olarak, kazananlarımız aynı zamanda terfi ve kariyer yolunda ilerleme alanında da tam destek alıyor.

Monochrome Awards 2024

Başvuru:

Ücretli

Ödüller:

– Yılın Monokrom Fotoğrafçısı: 2000 $ nakit
– Yılın Monokrom Keşfi: 1000 $ nakit
– Hem profesyonel hem de amatör birinci, ikinci ve üçüncülük kazananların çalışmaları (jürinin övgüye değer olduğunu düşündüğü diğer katılımlarla birlikte) kategoriler Monokrom Fotoğrafçılık Ödülleri yıllık kitabında yayınlanacaktır. Mansiyon ödülünü kazananların tüm isimleri de kitapta yer alacak.

Uygunluk:

Siyah beyaz fotoğrafçılığa dair her türlü bakış açısına, her seviyedeki uzmanlığa ve her türlü fikire açığız.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Görsellerin telif hakkı her zaman fotoğrafçıya ait olacaktır.


Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve yarışmaya başvuru yapmak için burayı tıklayınız.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.