Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları

Annual Photography Awards 2024

Annual Photography Awards 2024 fotoğraf yarışması başvuruları başladı, yarışmaya katılım ücretli olup son başvuru tarihi 9 Haziran 2024’dür.

Bu uluslararası fotoğraf yarışmasının altıncısı katılımcılara yönelik beş ayrı kategoriden (toplamda 25 alt kategori) oluşuyor.

Özellikle geleneksel sanat standartlarını aşan, cesur ve yenilikçi yaklaşıma sahip kişileri arayan katılımcılar, en fazla beş kategoride başvuru yapabilecek. Yorumlama, yaratıcılık veya estetik konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur; Yeni yetenekleri sergileyen ve fotoğrafçılığın güzel sanatlar olarak tanınmasına yardımcı olan tüm formatları kabul ediyoruz.

Şöhretinizi ilerletmek ve çalışmanızı sanatsal açıdan yüklü bir izleyici kitlesine sunmak için mükemmel bir fırsat! Yıllık Fotoğrafçılık Ödülleri, katılan kazananlara cömert nakit ödüller, kupalar ve beğenilen ödüller sunuyor. Sertifikalar ve ödüller, Yıllık Fotoğraf Ödülleri tarafından onaylanan dijital indirmeler halinde mevcuttur.

Annual Photography Awards 2024

Başvuru:

Ücretli

Ödüller:

Büyük Ödül – Genel Kazanan – 2024 Yılının Yıllık Fotoğrafçısı unvanına
2.500 $ nakit

Kategori Kazananları
– 5 kategorinin her biri için 500 $ Kazananlar
– Kategori Yıllık Yılın Fotoğrafçısı 2024 unvanı

Uygunluk:

Yarışma, profesyonel ve amatör fotoğrafçılara ve yalnızca başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını doldurmuş olanlara açıktır.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Katılımcı, gönderilen tüm görsellerin ve açıklamaların telif hakkını saklı tutar.


Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve yarışmaya başvuru yapmak için burayı tıklayınız.


Geçmiş yıllarda yarışmada ödül alan fotoğraflar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.