Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Malta International Photography Award

Malta Fotoğraf Ödülleri Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 31 Ocak 2020’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretlidir.

Malta Uluslararası Fotoğraf Ödülü (MIPA), dünyanın her yerinden fotoğraf sanatını ve tutkusunu paylaşmaya ve tanıtmaya çalışan birinci sınıf bir fotoğraf ödülü.

Dünyanın dört bir yanından gelecek olan fotoğrafçılara tutkularını ve dünyalarını paylaşma şansı sağlamayı amaçlıyoruz. Dünyayı fotoğrafçılıkla birleştirmeye çalışıyoruz ve dünyanın farklı bölgelerinin doğasını ve kültürlerini küresel bir kitleye sergiliyoruz.

MIPA, uluslararası fotoğrafçılara fotoğrafçılığa yönelik farklı yaklaşımlar hakkında derinlemesine bilgi vermek istiyor ve insanları kişisel ve mesleki sınırlarını zorlamaya teşvik etmeyi umuyoruz.

Ödüller

MIPA, MIPA Autumn 2019 Edition’daki altı kategoriden her birinden en iyi 3 fotoğrafa verilecek toplam 54.000 € nakit ödül ödülü sunuyor:

Kazanan fotoğraf için birincilik ödülü: 5.000 €

İkincilik Ödülü: 3.000 €

Üçüncü sıradaki fotoğraf için Üçüncülük Ödülü: 1.000 €

Yarışmaya katılmak ve detaylı bilgi almak için tıklayın…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.