Ulusal Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması

Anadolu Hayat Emeklilik‘in düzenlediği Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışmasının son başvuru tarihi 13 Mart 2019‘ur ve katılım ücretsizdir.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından 2007’den bu yana düzenlenen ve şimdiye dek 15 binden fazla kadının 62 binin üzerinde fotoğrafla başvurduğu Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasının 2019 başvuruları başladı. “Hayata dair” temasıyla, kadınların objektifinden hayatın yansıtıldığı yarışmaya 18 yaş ve üzeri tüm amatör ve profesyonel kadın fotoğrafçılar en fazla dört adet fotoğrafla katılabiliyor.

Seçici kurulda Fotoğraf Sanatçısı Prof. Güler Ertan, Fotoğraf Sanatçısı İzzet Keribar, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Başkanı Prof. Nihal Kafalı, Fotoğraf Sanatçısı Haluk Çobanoğlu ve Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Nihan Güney’in yer aldıkları yarışmaya başvurular Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) ve Anadolu Hayat Emeklilik internet sitelerinden yapılabiliyor.

YARIŞMA TAKVİMİ

Yarışma Başlangıç Tarihi : 02 Ocak 2019
Son Katılım Tarihi : 13 Mart 2019
Değerlendirme Toplantısı : 21 Mart 2019
Sonuç Bildirimi : 03 Nisan 2019
Ödül Töreni ve Sergi : Mayıs ayının ilk yarısında

ÖDÜLLER

Birincilik : TFSF Altın Madalya + 7.000.-TL
İkincilik : TFSF Gümüş Madalya + 5.000.-TL
Üçüncülük : TFSF Bronz Madalya + 3.000.-TL
Mansiyon (3 eser) : 1000.-TL
Sergileme (En fazla 38eser) : 350.-TL
Satın Alma (Kurumun uygun gördüğü sayıda) : 250.-TL

Detaylı bilgi ve yarışmaya katılmak için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.