Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları

MonoVisions Photo Awards 2024

MonoVisions Photo Awards 2024 son katılım tarihi 21 Ocak 2024‘dür. Yarışmaya başvuru ücretlidir.

MonoVisions Photo Awards 2024

MonoVisions Fotoğrafçılık Ödülleri, görsel dillerini ifade etmek için siyah beyaz ortamı kullanan fotoğrafçılara yönelik uluslararası bir açık çağrıdır.

Amacımız dünyanın her yerinden en iyi monokrom fotoğrafçıları keşfetmek ve çalışmalarının tanınması ve ödüllendirilmesi için en iyi fırsatları sunmaktır. İki kategoride 5000 $ nakit ödül için yarışabilirsiniz: 2024 Yılının Siyah Beyaz Fotoğrafı ve 2024 Yılın Siyah Beyaz Serisi.

Çalışmanız 2 bölüm halinde gönderilebilir: TEK fotoğraf veya SERİ fotoğraf. Bir seri aynı fikir ve konsepti paylaşan en fazla 8 fotoğraftan oluşur.

Kategorilerimiz: Soyut, Mimari, Kavramsal, Güzel Sanatlar, Manzaralar, Doğa ve Yaban Hayatı, Çıplak, İnsanlar, Foto Muhabirliği, Portre, Sokak Fotoğrafçılığı ve Seyahat.

MonoVisions Photo Awards 2024 Ödüller:

Büyük Ödül kazananları aşağıdakileri alacaklardır:
– Yılın Siyah Beyaz Dizisi için 3.000$ nakit ödül.
– Yılın Siyah Beyaz Fotoğrafı dalında 2.000$ para ödülü.
– Bireysel sertifika.
– Dijital heykel.
– Medya ortaklarımızın basında yer alması.

Uygunluk:

Yıllık yarışmamız, profesyoneller ve amatörler de dahil olmak üzere her kökenden ve her seviyeden fotoğrafçıya açıktır. Geleneksel veya dijital yöntemlerle oluşturulan her türlü siyah beyaz fotoğrafı kabul ediyoruz.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Görsellerin telif hakkı her zaman fotoğrafçıya ait olacaktır.


Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve yarışmaya katılmak için burayı tıklayın.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 Rafael Fuchs : Project X Toni Schneiders : İyi Fotoğraf Zamansızdır! International Photography Awards

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.