Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

LensCulture Visual Storytelling Ödülleri

LensCulture Visual Storytelling Awards – Fotoğrafçılığın en iyi belgesel ve yaratıcı öyküleyicilerini aramak için en iyi fotoğrafçıları çağırıyor. Katılım için son tarih 19 Aralık 2018

Görsel hikayelerin yetenekli bir yaratıcısı mısınız? Geleneksel belgeselden hayali hikaye anlatımına ve ötesine uzanan etkileyici anlatıların dokunduğu fotoğrafçılığı kullanarak dünyanın her yerinden fotoğrafseverler aranıyor.

LensCulture Görsel Hikâye Anlatma Ödülleri, fotoğrafçıların çalışmalarına ilgi uyandıran anlatıları dokunma çalışmalarını tanıyor. Uluslararası jüri, çağdaş görsel hikaye anlatımını tanımlayan görüntü yapımcıları arıyor, ister belgesel çalışma, yaratıcı hikaye anlatımı, ister yukarıdakileri birleştiren (veya meydan okuyan!) bir şey olsun.

Fotoğrafçılığın dünya olaylarını veya size en yakın olanların deneyimlerini nasıl kullandığını göster bize. Düşüncemize meydan okuyan, anlayışımızı genişleten ya da duygularımızla akoru çeken anlatı imgeleriyle nefesimizi alın. Bizi şaşırtın, bizi sevin, bizimle yüzleşin.
Bu yarışma, farklı geçmişlerden ve deneyim düzeylerinden fotoğrafçıları ortaya çıkarmayı, çalışmalarını dünyayla paylaşmayı ve onları kariyerleri değiştiren fırsatlarla birleştirmeyi amaçlıyor. Kazananlar, 2019’da New York’taki Aperture Gallery’de sergilenecek! İki kategori, avantajlar, jüri üyeleri ve tek görüntü gönderimleri için ücretsiz giriş seçeneği de bulunuyor.

Ödüller arasında New York’taki Aperture Gallery’de bir sergi, uluslararası fotoğraf festivali projeksiyonları, uluslararası basına kitlesel maruz kalma + 3 milyonluk küresel çevrimiçi seyirci The Best of LensCulture’da, Volume 3’te ve daha fazlasında yayınlanan bir sergi yer alıyor!

Detay ve katılım için tıklayınız…

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.