fbpx
Haberler

En iyi Fotoğraflarınızı Google Rehber’de Gösterin!

Google rehber yeni bir çalışmaya imza attı. Biz fotoğrafçıları da ilgilendiren bu konuda Google Rehber’in yeni açtığı instagram sayfasında fotoğraflarınızı yayınlayabileceksiniz.

Bu çalışma için Google, tabi yerel rehberlere sesleniyor.

Genel olarak yapmanız gereken ilk şey daha önce yapmadıysanız bir Google yerel rehber olmanız.

Bilmeyenler için gitmiş olduğunuz lokasyonlar için yorum, fotoğraf ekleme vb. etkinliklere katılabiliyorsunuz. Buraya eklemiş olduğunuz fotoğraflarla birlikte yeni instagram hesabını takibe başlayın – @googlelocalguides

Google Haritalarda Fotoğraf paylaşımlarını yaptığınız zaman #letsguide etiketini kullanın. Bununla beraber artık fotoğrafınız bu instagram hesabınızda sizin adınızla yayınlanıpo binlerce kişiye ulaşabilir.

İşleri kolaylaştıracak bir kaç öneri:

  • Listenize açık bir başlık verin, böylece insanlar neyle ilgilendiğini bilir. Küçük bir yetenek katmaktan çekinmeyin: “Caz Kulüpleri” eğlencelidir, ama “Lizbon’daki En İyi Sax Solos’lu Caz Kulüpleri” ne dersiniz?
  • Kişiliğinizin parlamasına izin vermek için “Tanımlama” bölümündeki listeniz hakkında daha fazla şey söyleyin. Örneğin: “Bütçede bir backpacker iseniz Barcelona’da bu noktalara göz atın.” Ve #LetsGuide’ı eklemeyi unutmayın!
  • Temanıza uyan en az beş yerel yer ekleyin.
  • Menüde favori öğeniz gibi ayrıntılar eklemek için Yorumlar alanını (masaüstünde ve Android’de) veya sergilenemeyen bir sergiyi kullanın.
  • Paylaşım seçeneklerine giderek listeyi herkese açık hale getirin ve #LetsGuide ile sosyal paylaşımda bulunun

Google Rehber Hakkında:
Google yerel rehberi, ziyaret ettiğiniz veya gittiğiniz yerleri ekleyerek, değiştirerek ve inceleyerek insanlara ve Google’a yardımcı olduğunuz topluluk odaklı bir programdır. Buna karşılık, katkınıza bağlı olarak çok fazla fayda elde edersiniz. Bazı avantajlar şunlardır: buluşmalar, zirveler, ücretsiz Google Drive verileri, rozet vb. Davetler.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize destek olmak için lütfen reklam engelleme yazılımınızı iptal edin.