Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Red Bull Illume 2019 Fotoğraf Yarışması

Red Bull Illume, dünyanın en büyük macera ve aksiyon sporları görüntü yarışmasıdır.

Gezegendeki en yaratıcı ve büyüleyici görüntüleri sergilerken, onları çeken fotoğrafçıların ardındaki tutku, yaşam tarzı ve kültürü aydınlatır.

Image Quest 2019, beşincisinde, iki heyecan verici yeni kategori ile evrim geçiriyor; SanDisk ile Instagram’ın en iyileri ve Moving Image kategorisi.

Sandisk Instagram’ın en iyileri gönderileri için Şubat ayından itibaren Haziran ayına kadar her ayın 1’i ile 14’ü arasında başvurabilirsiniz. Topluluk oylaması ile 5 kazanan seçilir. Ana yarışma katılımları ise 1 Mayıs – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında açık olacaktır.

50 fotoğraf editörü ve dijital uzmandan oluşan bir jüri heyeti, Kasım 2019’daki Kazanan Ödül Töreni’nde tanıtılmak üzere 55 Finalist, 11 Kategori Kazananı ve 1 Genel Kazanan seçecektir.

2020 yılında tüm finalist görüntüler, eşi benzeri görülmemiş bir sunum şansı sağlayan Red Bull Illume Exhibit Tour’un bir parçası olarak üç kıtadaki başkentlere ve kültürel merkezlere seyahat edecektir.

2019 Image Quest‘in resmi ortakları arasında Japon tüketici elektroniği devi Sony, depolama uzmanları SanDisk, yazılım geliştiricisi Skylum, yapay zeka destekli Luminar 3 fotoğraf düzenleme paketi üreticileri ve COOPH, fotoğrafçılık kıyafetleri ve aksesuarları yer alıyor.

Ödüller

Kategori kazananları saygın fotoğrafçılık markalarından seçkin ödüller alacaklar.

Daha fazla bilgi almak ve yarışmaya katılmak için tıklayınız.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.