Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Annual Photography Awards 2023

Annual Photography Awards 2023 son başvuru tarihi 10 Aralık 2023 olup yarışmaya katılım ücretlidir.

Bu uluslararası fotoğraf yarışmasının beşincisi katılımcılara yönelik beş ayrı kategoriden (toplam 25 alt kategori) oluşuyor.

Şöhretinizi ilerletmek ve çalışmanızı sanatsal açıdan yüklü bir izleyici kitlesine sunmak için mükemmel bir fırsat! Yıllık Fotoğrafçılık Ödülleri (Annual Photography Awards), katılan kazananlara cömert nakit ödüller, kupalar ve beğenilen ödüller sunuyor. Sertifikalar ve ödüller, Yıllık Fotoğraf Ödülleri tarafından onaylanan dijital indirmeler halinde mevcuttur.

Yıllık Fotoğraf Ödülleri, zanaatın çağdaş bir güzel sanatlar aracı olarak korunmasına adanmıştır ve genç sanatçıların kariyerlerinde yükselmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Sanatçılarımız katılarak küresel bir izleyici kitlesinin dikkatini çekiyor ve çeşitli nakit ödüller almaya hak kazanıyor. En iyi çalışmanızı görmek için sabırsızlanıyoruz!

Annual Photography Awards

Ödüller:

Yıllık Fotoğrafçılık Ödülleri, katılan kazananlara cömert nakit ödüller, kupalar ve beğenilen ödüller sunuyor. Sertifikalar ve ödüller, APA tarafından onaylanan dijital indirmeler halinde mevcuttur.

Büyük Ödül – Genel Kazanan – 2023 Yılının Yıllık Fotoğrafçısı
unvanına 2.500 $ nakit

Kategori Kazananları
– 5 kategorinin her biri için 500 $ Kazananlar
– Kategori Yıllık Yılın Fotoğrafçısı 2023 unvanı

Uygunluk:

Yarışma, profesyonel ve amatör fotoğrafçılara ve yalnızca başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını doldurmuş olanlara açıktır. Yarışma dünyanın her yerindeki yasal sakinlere açıktır ve yerel kanunların yasakladığı durumlarda geçersizdir.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Katılımcı, gönderilen tüm görsellerin ve açıklamaların telif hakkını saklı tutar.


Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için burayı tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.