Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

HIPA 2018-2019 Uluslararası Fotoğraf Ödülleri

HIPA 2018-2019 Uluslararası Fotoğraf Ödülleri son katılım tarihi 31 Ekim 2018’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

HIPA 2018-2019 Uluslararası Fotoğraf Ödülleri

“Umut”, bizi pozitifliğe ve iyimserliğe doğru götürmeye yardımcı olan içgüdüsel bir insani duygudur. Umut ayrıca çeşitli medeniyetler ve kültürler tarafından paylaşılan ve teşvik edilen nadir bir insan değeri olarakta kabul edilir; ideolojik olarak entelektüel veya sosyal olarak da.

Ayrıca, bağladığı insanların gündelik hayatlarına yansıyan evrensel bir dildir. Bazı insanlar, çevrelerindeki olumsuzlukları azaltırken, başkalarını mutlu eden bir şekilde umut yayma yeteneğine sahiptir. Umudun varlığına inanır mısın? O zaman bu güzel sezonun güzelliğini anlatan özel bir anı yakalayıp deneyebilirsiniz.

HIPA 2018-2019 International Photography AwardUluslararası Fotoğraf Ödülleri toplam ödül 450 bin dolardır. Fotoğraf yarışması birincilik ödülü 120 bin dolardır.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.