Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

9. Güzel Sanatlar Fotoğraf Ödülleri

9. Güzel Sanatlar Fotoğraf Ödülleri (9. Fine Art Photography Awards) yarışması son katılım tarihi 9 Ekim 2022‘dir ve yarışmaya katılmak ücretlidir.

Güzel Sanatlar Fotoğraf Ödülleri, fotoğraf dünyasında yeni trendler çağını başlatan sanatçılar topluluğuna verilen en büyük ödüllerden biridir. 2014 yılında oluşturulan bu yarışma, tutkunun, ilginin, güzellik duygusunun ve fotoğrafçılıkta çeşitliliğe açıklığın galaksiler arası oranlarda çarpıştığı insanlar için bir eritme potası. Güzel Sanatlar Fotoğrafçılığında, yaratıcılık için nefes alan ve yaşayan sanatçılar ve benzersiz ruhlar bulmaya çalışıyor – burada kendilerini gerçekleştirme ve geliştirme arayışlarında bir tanıtım ve destek platformu sağlıyor.

9. Güzel Sanatlar Fotoğraf Ödülleri
© Kriss Munsya

Bu yarışma, sanatta deneylere ve yeni trendlere aktif olarak uyum sağlayan bireylere hitap etmektedir. Güzel Sanatlar Fotoğrafçılığı, dünyanın eksantrikliğini, çeşitliliğini, güzelliğini ve hatta çirkinliğini sanatçının merceğinden yansıtmak için yetenekli ruhlara bir yol sağlamaktan mutluluk duyar. Ve evet, kendi yolunuza sahip olabilirsiniz! Bizimle dünyanın basitlik ve karmaşıklığının çılgın güzel birleşiminin tadını çıkarın!

Fotoğrafa geleneksel yaklaşımın hakim olduğu bir dünyada, bir yanda modern, diğer yanda geleneksel yaklaşımla, görünüşte kutuplaşan iki tarz arasındaki büyük ayrımı kırmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Ancak cesaretinizi toplayın, çünkü Güzel Sanatlar Fotoğrafçılığı tamamen bununla ilgilidir – konuyla ilgili kendi vizyonunuzu göstermeniz ile ilgilidir.

Güzel Sanatlar Fotoğraf Ödülleri’nde, ön plana çıkabilir ve jürinin, fotoğraflarınızın uyumu içinde güzelliği nasıl incelediğinizi görmelerini sağlayabilirsiniz. Bu yarışmada herkes istediği tekniği kullanmakta özgürdür. Zorunlu cihazlar ve diğer zorlayıcı yöntemler nasıl yuvarlandığımız değildir. Yalnızca son etki önemlidir. Biz tüm kuralları yıkıyoruz ve sizlerden sanatta yeni trendler yaratarak bizimle birlikte onları yıkmanızı istiyoruz.

9. Güzel Sanatlar Fotoğraf Ödülleri

Katılım:

Ücretli

Ödüller:

Toplam ödül : 5000$ :

Profesyonel kategori:

  • Büyük Ödül Sahibi 3000 $ alacak
  • Ünvan: Yılın Profesyonel Güzel Sanatlar Fotoğrafçısı
  • Bireysel sertifika
  • Dijital Heykel

Amatör kategorisi:

  • Büyük Ödül Sahibi 2000$ alacak
  • Başlık: Yılın Amatör Güzel Sanatlar Fotoğrafçısı
  • Bireysel sertifika
  • Dijital Heykel

Uygunluk:

Güzel Sanatlar Fotoğraf Ödülleri, profesyonel veya amatör fotoğrafçılar için açık bir yarışmadır. Tüm ülkelerden girişler kabul edilir.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Görüntülerin telif hakkı her zaman fotoğrafçıda kalacaktır.

Görseller kesinlikle ödüllerle bağlantılı olarak kullanılacak ve Güzel Sanatlar Fotoğraf Ödülleri’ni tanıtmak dışında herhangi bir pazarlama amacı için kullanılmayacaktır. Görseller başka bir üçüncü şahıs tarafından yeniden satılmayacak veya kullanılmayacaktır. Böyle bir talep varsa, bu talebi fotoğrafçıya e-posta yoluyla ileteceğiz.

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve yarışmaya katılmak için burayı tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.