Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

ND Awards 2022

ND Awards 2022 fotoğraf yarışmasına son katılım tarihi 18 Eylül 2022‘dir ve yarışmaya katılım ücretlidir.

Çok beğenilen ND AWARDS, kazanan katılımla anında tanınma, prestij ve tanıtım kazanıldığı fotoğrafçılık alanında dünyanın en seçkin ve yetenekli ruhlarından bazılarının bir eritme potası. Bu açık bir davettir. Bize katılın ve yarışmaya katılın!

Geçtiğimiz birkaç yıl, ND AWARDS’ın fotoğrafçılar arasında en çok aranan profesyonel yarışmalardan biri olma yolundaki başarısının açık bir kanıtı oldu. Markamız, geleneğe saygıyla birleşen modern fotoğraf yaklaşımıdır. Mütekabiliyet ruhuyla, ND AWARDS’ta, bu ödül veren kurum, katılımcıları olmadan var olamayacağından, katılımcılarımız yarışmanın merkezidir. İkincisi, bizim onlar için ne kadar önemliyse bizim için de o kadar önemlidir. Aynı şekilde, en iyi sanatçılar için parça promosyonlarını keşfetmeye, ilham vermeye ve bulmaya devam ederken gelişim yolunu aydınlatıyoruz.

ND Awards 2022

Kategorilerimiz: Soyut, Mimari, Şehir Manzaraları, Güzel Sanatlar, Portre, İnsanlar, Foto muhabirliği, Doğa, Manzara, Çıplaklar, Deniz Manzaraları, Sokak, Seyahat, Sualtı, Kent, Yaban Hayatı.

En prestijli yıllık fotoğraf yarışmalarından birine katılmak için bu nadir fırsatı kaçırmayın. En iyi çalışmanızı seçin, fotoğraf yükleyin ve kendinize prestij, şöhret ve 7.500 dolardan fazla para ödülü için rekabet etme şansı verin!

ND Awards 2022

Katılım:

Paralı

Ödüller:

Toplam nakit ödüller: 7500 $:

  • Yılın Fotoğrafçısı – 2500$
  • Yılın Keşfi – 1300$
  • 6 x Pro kategorisi kazananı – her biri 500$
  • 5 x Profesyonel Olmayan kategori kazananı – her biri 300$

Uygunluk:

ND Awards yarışması, dünyanın her yerinden Amatör ve Profesyonel tüm Fotoğrafçılara açıktır. 18 yaşından büyük herkes yarışmaya katılabilir.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Görüntülerin telif hakkı her zaman fotoğrafçıda kalacaktır.

Görseller kesinlikle ödüllerle bağlantılı olarak kullanılacak ve ND Ödüllerini tanıtmak dışında başka herhangi bir pazarlama amacı için kullanılmayacaktır. Görseller başka bir üçüncü şahıs tarafından yeniden satılmayacak veya kullanılmayacaktır. Böyle bir talep varsa, bu talebi fotoğrafçıya e-posta yoluyla ileteceğiz.

Tema:

Havadan, Soyut, Mimari, Alternatif süreç, Siyah ve Beyaz, Şehir Manzaraları, Kavramsal, Kültür, Belgesel, Çevre, Moda, Güzel Sanatlar, Manzara, Makro/Mikro, Çoklu kategoriler, Doğa, Nü, Açık Tema, Diğer, Panoramik, İnsanlar, Portre, Fotomanipülasyon, Foto muhabirliği, Otoportre, Deniz Manzaraları, Spor, Sokak, Seyahat, Sualtı, Kentsel, Yaban Hayatı

sub 01 erico kaniwa

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve yarışmaya katılmak için burayı tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.