Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Uluslararası Skylife Fotoğraf Yarışması: Keşfet

Uluslararası Skylife Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 25 Temmuz 2019’dur. THY -Türk Hava Yolları desteği ile gerçekleştirilen yarışmada katılım ücretsizdir.

Fotoğraf yarışmasının amacı: Doğu ile Batı’nın köprüsü konumundaki İstanbul’dan dünyanın en çok ülkesine uçan Türk Hava Yolları, farklı coğrafyalar, kültürler ve insanları bir araya getiriyor. Bunca farklı coğrafyada sayısız “an” da keşfedilmeyi bekliyor. Yaşı kaç olursa olsun, nerede yaşarsa yaşasın, ne iş yaparsa yapsın, ne yöne bakarsa baksın her insan için mutlaka bir “keşif” süreci vardır. Keşfin kendisi de bir yolculuktur ve bu yolculuk insanın hayatı boyunca sürer. Bu yarışmanın amacı keşif yolculuğunun bir noktasında farklı coğrafyalardan fotoğraf meraklılarını buluşturmak, tüm dünyaya “keşfetmek için bakmayı” anlatmaktır.

Yarışmanın konusu: “Keşif”

Mutluluğu, neşeyi, hüznü, umudu, doğayı, dünyayı, geçmişi, geleceği keşfederek geleceğe daha umutlu bakan, aynı zamanda meraklı olmayı öğütleyen bir seçki sunmayı hedefleyen kareler ortaya koyulacaktır. “Keşif” sadece bilimsel ya da tarihsel bir gerçekliği, bir bulguyu ortaya çıkarmak değildir. Keşif, kişinin yaşadığı bir yolculuktur, bakış açısıdır, farkındalıktır. Dünyanın daha güzel günlere doğru gitmesi için kullanılması gereken bir araç, bazen de amaçtır. Bu amacı sergileyecek kareler beklenmektedir.

Ödüller:

a) “THY Büyük Ödül” + 12000 dolar karşılığı uçak bileti
b) “THY İkinci Büyük Ödül” + 6000 dolar karşılığı uçak bileti
c) “THYÜçüncüBüyükÖdül”+3000dolarkarşılığıuçakbileti
d)  FIAP Altın, Gümüş, Bronz Madalyaları ve Blue Badge + 1000 dolar karşılığı uçak bileti
e)  GPU Altın, Gümüş, Bronz Madalyaları + 1000 dolar karşılığı uçak bileti
f)  TFSF Altın, Gümüş, Bronz Madalyaları + 1000 dolar karşılığı uçak bileti
g)  FIAP Mansiyon 3 adet
h)  GPU Mansiyon 6 adet

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız…

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.