Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

LensCulture Portrait Awards 2021

LensCulture Portrait Awards 2021 Yarışması son katılım tarihi 17 Şubat 2021’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretsizdir.

8. LensCulture Portre Ödülleri, bugün olağanüstü fotoğrafik portreler yapan dünya çapında 35’ten fazla fotoğrafçıyı keşfetmeyi ve ödüllendirmeyi amaçlıyor.

Bu ödüller, her düzeyde deneyimden fotoğrafçılara açıktır ve profesyonel stüdyo çekimlerinden ayrıntılı çevre portrelerine ve gündelik görüntülere kadar her tür portre çekime açıktır. Sahneleme, kurgu, moda, metaforik, otoportre ve kavramsal çalışma dahil her türlü sanatsal yaklaşıma açığız.

Kazananlar, New York’ta sergi, geniş medya kapsamı, nakit ödüller ve daha fazlası dahil olmak üzere kariyer değiştiren fırsatların tadını çıkaracaklar. Uzman uluslararası jürimizle tanışmak için aşağı kaydırın ve tekli görsel sunumları için ücretsiz giriş seçeneğimizi okuyun.

Son Katılım Tarihi: 17 Şubat 2021

Bir kişinin neye benzediğinin resmini yapmak başka bir şey, kim olduklarının portresini yapmak başka bir şeydir.

Paul Caponigro

Yarışma Ödülleri ve Avantajları

  • Fotoğrafçı Ödüllerinde 10.000 ABD doları
  • New York’ta sergi
  • Uluslararası Fotoğraf Festivallerinde Projeksiyonlar
  • Sektörden Sorumlu Kişilerle Görünürlük
  • Uluslararası Basın Sergisi
  • 3 Milyon İzleyiciye Tanıtılan Online Sergi
  • Yarışma Sırasında Çalışmanızın Anında Gösterilmesi

New York’ta sergi

Bu ödül için kazanan tüm fotoğrafçılar New York’ta sergilenecek. Sanatçılar, davetli medya, fotoğraf editörleri ve sektörün içinden gelenler için sanat takdiri ve ağ kurma gecesi için bir açılış resepsiyonu düzenlenecek. 2021 sonbaharında bir gala sergisinin düzenlenmesini umuyoruz!

Kalıcı ol.

Birçok başarılı fotoğrafçı, sonunda kazanmadan önce birkaç yarışmaya aynı işe girer. Bu, çalışmanızın birçok farklı jüri tarafından görülmesi ve kariyerinizi inşa etmeniz için etkili bir stratejidir.

Kalıcılık, işinizin dünya çapında etkili uzmanlar tarafından görülmesini sağlamanın anahtarıdır – yaratıcı yolculuğunuz üzerinde olumlu bir etki yaratmak için yalnızca bir kişi yeterlidir!

Benim için en zor şey portre. Fotoğraf makinenizi bir insanın cildi ile gömleği arasına koymalısınız.

Henri Cartier-Bresson
image robert stevens 3@2x
LensCulture Portrait Awards

Ücretsiz Katılım

Tek görselli girişler için ücretsiz giriş sunmaktan gurur duyuyoruz.
Bu özel teklif, ödüllerimize girişi sağlama taahhüdümüzün bir parçasıdır ve bunlarla birlikte gelen kariyer değiştiren faydalar, konumunuz veya yarışmalara katılmak için bütçeniz ne olursa olsun tüm fotoğrafçılara açıktır.

Yazılı incelemeler mevcut!

Bu yarışmaya 5’ten fazla tek görsel veya bir seri girin ve ek 15 $ karşılığında gönderinizin profesyonel bir yazılı incelemesini ekleyebilirsiniz. Bu, tecrübeli endüstri profesyonellerimizden birinden işinizle ilgili değerli ve özel geri bildirimler almak için eşsiz bir fırsattır.

Nakit Ödüller

Dizi Ödülü Kazananlar

1.lik : 3.500 $
2.lik : 2.000 $
3.lük : 1.000 $

Tek Fotoğraf Ödülü Kazananlar

1.lik : 2.000 $
2.lik : 1.000 $
3.lük : 500 $


Yarışmaya Katılımak ve detaylı bilgi almak için tıklayınız…

Başa dön tuşu
Şifreli olarak imzalanmış fotoğraflar neden önemlidir? Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2023 Rafael Fuchs : Project X Toni Schneiders : İyi Fotoğraf Zamansızdır! International Photography Awards

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen SanalSergi'yi gezerken reklam engelleyicinizi kapatın. Açık kalması durumunda site içerisinde içeriklerde kısıtlı erişim sağlayabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler.