Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Monochrome Awards 2022 Fotoğraf Yarışması

Monochrome Awards 2022 Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 3 Temmuz 2022’dir. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretlidir. Giriş ücretleri 15/20 dolar arasındadır.

Siyah Beyaz Fotoğrafın gelenek ve zamansız değerlerle bağlantısı, tartışmanın ötesindedir. Bebeklik döneminden bu yana, siyah beyaz fotoğrafçılık sadece zanaat değil, aynı zamanda öncelikle sanattı ve sanatçının hayal gücünde ortaya çıkan fikirlerin kameranın merceği aracılığıyla ölümsüzleştirildiği bir sanattı.

Monochrome Awards 2022 Fotoğraf Yarışması
Monochrome Awards 2022 Fotoğraf Yarışması

Monochrome Awards 2022 Fotoğraf Yarışması bir düzineden fazla kategori, adayların fotoğraf uzmanlıklarının tanımlarını belirlemelerine izin verir ve bunların geniş çeşitliliği, fotoğrafçıların birkaç önemli alanda yeterli şekilde temsil edilmesini sağlar. Fotoğrafçılığın direği ve beşiği olarak Siyah Beyaz fotoğrafçılığın, büyük bir geleneğin ürünü olduğu açıktır. Deneyim, ton bağımlılıklarını ve inceliklerini ayırt etme yeteneği ve hepsinden önemlisi hayal gücü gerektirir.

Misyon, hem profesyonel hem de amatör fotoğrafçıları teşvik ederken, çalışmalarını dünyadaki en iyi monokrom fotoğrafçılar arasında sunmak için ilgili yetenekleri aramaktır. Maddi ödüllere ek olarak, kazananlar alanlarında kariyer yolunda ilerleme konusunda da tam destek alırlar.

Ödüller:

  • Yılın Fotoğrafçısı: 2000 dolar – Nakit
  • Yılın Keşfi: 1000$ – Nakit

    Birincilik, ikincilik ve üçüncülük kazananların çalışmaları (jüri üyelerinin takdire değer bulduğu diğer eserlerle birlikte) hem profesyonel hem de amatör kategorilerden Monokrom Fotoğraf Ödülleri yıllık kitabında yayınlanacaktır. Mansiyon kazananlarının tüm isimleri de kitapta yer alacaktır.

Monochrome Awards 2022 Fotoğraf Yarışması tüm bakış açılarına, tüm uzmanlık seviyelerine ve siyah beyaz fotoğrafçılıkla ilgili tüm fikirlere açık olan yarışmaya başvurmak ve detay için tıklayınız…

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu