Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları (Arşiv)

Monochrome Awards 2021

Siyah Beyaz Fotoğraf Ödülleri (Monochrome Awards) 2021, 8. kez başladı. Son katılım tarihi 4 Temmuz 2021 olup yarışmaya başvuru ücretlidir.

Siyah Beyaz Fotoğraf Ödülleri (Monochrome Awards), profesyonel ve amatör fotoğrafçılar için her yıl bir yarışma düzenler. Misyonumuz, tek renkli vizyonları kutlamak ve dünyanın dört bir yanından en harika fotoğrafçıları keşfetmektir.

Şu kategorilerden tek tek görüntüleri kabul ediyoruz: Mimari, Soyut, Kavramsal, Güzellik / Moda, Güzel Sanatlar, Manzaralar, Çıplak, Doğa, İnsanlar, Fotomanipülasyon, Foto Muhabirliği, Portre, Vahşi Yaşam.

Profesyonel ve Amatör kategorilerinin kazananları, nakit ödüllerin yanı sıra Yılın Siyah Beyaz Fotoğrafçısı ve Yılın Siyah Beyaz Keşfi unvanlarını alacak. Tüm bakış açılarına, her seviyedeki uzmanlığa ve siyah beyaz fotoğrafçılığın tüm fikirlerine açığız.

Monochrome Awards 2021

Monochrome Awards 2021 Başvuru:

Ücretli

Monochrome Awards 2021 Ödüller:

– Yılın Siyah Beyaz Fotoğrafçısı: 2000 $ nakit
– Yılın Siyah Beyaz Keşfi: 1000 $ nakit
– Hem profesyonel hem de amatörden birinci, ikinci ve üçüncü sırayı kazananların çalışmaları (jüri üyelerinin takdire değer olduğunu düşündüğü diğer kayıtlarla birlikte) kategoriler Monochrome Photography Awards yıllık kitabında yayınlanacak. Mansiyon kazananların tüm isimleri de kitapta yer alacaktır.

Uygunluk:

Tüm bakış açılarına, her seviyedeki uzmanlığa ve siyah beyaz fotoğrafçılığın tüm fikirlerine açığız.

Telif Hakları ve Kullanım Hakları:

Görsellerin telif hakkı her zaman fotoğrafçıda kalacaktır.

Görüntüler kesinlikle ödüllerle bağlantılı olarak kullanılacak ve Monochrome Ödüllerini tanıtmak dışında başka herhangi bir pazarlama amacı için kullanılmayacaktır. Görüntüler başka herhangi bir üçüncü şahıs tarafından yeniden satılmayacak veya kullanılmayacaktır. Böyle bir talep varsa, bu talebi e-posta yoluyla fotoğrafçıya ileteceğiz.

Monochrome Awards 2021 Tema:

Soyut, Mimari, Siyah Beyaz, Şehir Manzaraları, Kavramsal, Belgesel, Moda, Güzel Sanatlar, Manzara, Doğa, Nü, İnsanlar, Portre, Fotomanipülasyon, Foto Muhabirliği, Deniz Manzaraları, Sokak, Seyahat, Kentsel, Yaban Hayatı.

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve yarışmaya katılmak için burayı tıklayın.

Başa dön tuşu